Aktualne oferty pracy

Firma Centrum Korekcji Wzroku A. Zakrzewski nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Magister Farmacji

    Gemini Polska Sp. z o.o.   Brodnica    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior
    5 dni
    Czego możesz się spodziewać? dynamiki pracy – z jednej strony pracujesz w dużym zespole, z drugiej – z wieloma Pacjentami, dla nas to Ty jesteś ekspertem – wierzymy w Twoją fachową wiedzę, dlatego każdemu Pacjentowi możesz poświęcić tyle czasu, ile potrzebujesz i to Ty decydujesz...
  • Lekarz Endodonta

    Medicover Stomatologia   Bydgoszcz, ul. Marii Skłodowskiej Curie 33​    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert
    2 godz.
    Zapraszamy do współpracy lekarzy dentystów: posiadających prawo wykonywania zawodu, z doświadczeniem w leczeniu endodontycznym z użyciem mikroskopu.
  • Lekarz Chirurg Stomatolog

    2 godz.
    Zapraszamy do współpracy lekarzy dentystów: posiadających prawo wykonywania zawodu, z doświadczeniem w wykonywaniu zabiegów w ramach chirurgii stomatologicznej;
  • Specjalista ds. Techniczno - Administracyjnych

    LUX MED Sp. z o.o.   Toruń    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    22 godz.
    Twoje zadania: prowadzenie przeglądów technicznych, umawianie serwisów, bieżące utrzymanie infrastruktury budynkowej, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne; rozliczanie mediów, uczestnictwo w realizacji zadań remontowych, likwidacja awarii elementów budowlanych, instalacji i urządzeń;...
  • Lekarz Gastroenterolog Dziecięcy

    Medicover Sp. z o.o.   Bydgoszcz    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa zlecenie / kontrakt B2B  część etatu / tymczasowa/dodatkowa
    1 dni
    Twoje zadania: opieka nad Pacjentem; dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce; Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji prawo wykonywania zawodu umiejętność obsługi komputera;
  • Pielęgniarka / Pielęgniarz

    Fresenius   Toruń    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B
    1 dni
    Opis stanowiska: ​prowadzenie zabiegów hemodializy, ​opieka pielęgniarska nad pacjentami hemodializowanymi oraz dializowanymi otrzewnowo, ​prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej​​​. Oczekujemy: aktualnego prawa wykonywania zawodu pielęgniarka/pielęgniarz, zaangażowania i chęci rozwoju.​
  • Kierownik Apteki

    Apteka Dr.Max   Toruń    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Do Twoich zadań należeć będzie: sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept oraz zamawianie towaru monitorowanie stanów w magazynie aptecznym

    Apteka Dr.Max   Nowa Wieś Wielka    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Do Twoich zadań należeć będzie: sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych; prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept oraz zamawianie towaru; monitorowanie stanów w magazynie aptecznym;

    Apteka Dr.Max   Strzelno    praca stacjonarna
    2 dni
  • Technik Farmaceutyczny

    Apteka Dr.Max   Bydgoszcz    praca stacjonarna
    2 dni
    Do Twoich zadań należeć będzie: przestrzeganie najwyższych standardów obsługi pacjenta; prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept; przyjmowanie i kontrola ilości towaru, wprowadzanego na teren apteki; monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym;
Zobacz archiwalne oferty pracy

Centrum Korekcji Wzroku A. Zakrzewski

Duży Rynek 29

87-300 Brodnica