Teraz rekrutuje

OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.

1 aktualna oferta pracy od 51 do 250 prac. Przemysł spożywczy

OSI POLAND FOODWORKS jest jednym z krajowych przedstawicieli amerykańskiego koncernu OSI GROUP, działającego na rynkach całego świata od ponad 100 lat. Marka OSI cieszy się znakomitą reputacją na całym świecie, będąc synonimem najwyższej jakości wołowiny, a dla hodowców pozostaje szanowanym Partnerem w codziennej hodowli.

Polski zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Chróścinie k. Góry (na granicy woj. dolnośląskiego i wielkopolskiego) to jeden z największych zakładów ubojowych i rozbiorowych operujących na polskim rynku bydła rzeźnego.

OSI POLAND FOODWORKS prowadzi skup bydła (byki, krowy, jałówki) na terenie całego kraju, w oparciu o trzy bazy skupowe. Oferuje hodowcom bydła wysokie standardy obsługi, pewne płatności i system kontraktacji pozwalający na stabilny rozwój hodowli bydła oraz wyższe ceny w skupie!

Na ofertę sprzedażową zakładu składają się tusze i ćwierci wołowe oraz wołowina kulinarna w elementach (steki wołowe, rostbef, antrykot), w tym wołowina dojrzewająca, pożądana zwłaszcza w segmencie HoReCa.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

1

aktualnych ofert pracy

OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.

Chrościna 3A

56-200 Chrościna