Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BANIMEX Sp. z o.o. rozpoczęło swoją działalność w 1996 roku i od tego czasu systematycznie poszerzało zakres swoich usług w budownictwie mostowym, drogowym oraz kubaturowym. Pozwoliło to firmie na zapewnienie rozwoju oraz zdobycie stabilnej sytuacji na wymagającym rynku. Największym potencjałem firmy jest zespół wysokiej klasy specjalistów w zakresie kompleksowego zarządzania procesem budowlanym, posiadających wieloletnie doświadczenie wynikające ze zrealizowanych kontraktów o zróżnicowanej skali trudności.

Do tej pory zrealizowaliśmy ponad 250 projektów w całej Polsce, dzięki czemu możemy sprostać najwyższym oczekiwaniom naszych Klientów. Nasza spółka posiada pełne zaplecze budowlane, nowoczesny sprzęt, narzędzia, park maszynowy, flotę samochodów dostawczych i ciężarowych oraz pojazdów dźwigowych. Dzięki  temu jesteśmy w pełni mobilni i możemy sprawniej i bezpieczniej realizować powierzone nam inwestycje.

Aktualne oferty pracy

  • Inżynier Działu Gwarancji i Prac Remontowych / Kierownik budowy

    Banimex   Będzin    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Kontakty i korespondencje z Inwestorami/Zamawiającymi, Zarządcami, Inspektorami, firmami wykonawczymi, Udział w przeglądach, naradach, komisjach technicznych, Współpraca z Projektantami, Dyrektorami Kontraktów oraz Kierownikami Budów i Robót, Planowanie prac oraz...
  • Kierowca Samochodu Ciężarowego / Operator HDS

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Zakres obowiązków: Transport materiałów budowlanych, sprzętu ciężkiego, szalunków itp. na i z placu budowy, Bieżąca obsługa i konserwacja sprzętu.
Zobacz archiwalne oferty pracy

2

Banimex

Energetyczna 10

41-504 Będzin