Firma Nawitel Wrocław Sp. z o.o. powstała w 1996 roku i od początku swojej działalności zajmuje się usługami związanymi z zabudową rur pod wszelkiego rodzaju przeszkodami terenowymi przy zastosowaniu technologii bezwykopowej.

W naszym portfolio znajdują się inwestorzy krajowi i zagraniczni, podmioty prywatne, państwowe jak również jednostki komunalne. Setki wykonanych przewiertów dających ponad 250 000 mb długości, pozwoliły nam na zdobycie gruntownej wiedzy oraz doświadczenia praktycznego, co w połączeniu z bogatym parkiem maszynowym pozwala podejmować się z powodzeniem najbardziej skomplikowanych przewiertów.

Aktualne oferty pracy

  • Specjalista ds. ofertowania i kosztorysowania

    NAWITEL WROCŁAW Sp. z o.o.   Bielany Wrocławskie    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    OPIS STANOWISKA: Przygotowywanie ofert sprzedażowych celem pozyskania nowych kontraktów; Analizowanie dokumentacji technicznej; Kierowanie i kontrolowanie pracy pracowników; Zarządzanie procesami budowlanymi; Harmonogramowanie; Współpraca z podwykonawcami i zleceniodawcami, WYMAGANIA:...
  • Inżynier budowy / Specjalista ds. ofertowania i kosztorysowania

    5 dni
    OPIS STANOWISKA: Tworzenie ofert sprzedażowych, Pozyskiwanie kontraktów, Analiza dokumentacji technicznej i geologicznej, Nadzór brygad wiertniczych nad realizowanymi projektami, Logistyczne zarządzanie procesami budowlanymi, Kierowanie i kontrola prac brygad roboczych, Opracowywanie...
Zobacz archiwalne oferty pracy

2

NAWITEL WROCŁAW SP. Z O. O.

Atramentowa 10

55-040 Bielany Wrocławskie