ADO-MED Sp.zo.o.

od 11 do 50 prac. Handel i Sprzedaż

Spółka ADO-MED powstała w roku 1991 wychodząc na przeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na wysokiej jakości sprzęt do obrazowania medycznego. Dzięki naszemu zaangażowaniu w ciągu ostatnich 28 lat spółka ADO-MED stopniowo ewoluowała na wszystkich obszarach swoje działalności wywierając ogromny wpływ na polski rynek.

Naszym głównym celem jest rozwój sprzedaży i wsparcia technicznego w zakresie sprzętu RTG, USG oraz litotrypsji. Dzięki doskonałej renomie w południowym regionie naszego kraju, byliśmy w stanie, w stosunkowo krótkim czasie, zaprosić do współpracy w charakterze naszych partnerów wiele znanych firm takich jak: MINDRAY, GE HealthCare i STORZ Medical.

W związku z potrzebami unowocześniania bazy sprzętowej, zwracając przy tym szczególną uwagę na szybki postęp techniczny w dziedzinie inżynierii biomedycznej, oferujemy Państwu najnowszej generacfji aparaturę medyczną przeznaczoną do wysokospecjalistycznej diagnostyki.

 

Aktualne oferty pracy

Firma ADO-MED Sp.zo.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "ADO-MED Sp.zo.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

ADO-MED Sp.zo.o.

Bytomska 38B

41-600 Świętochłowice