PRZEDSIĘBIORSTWO TELEINFORMATYCZNE "MESKO-NET" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

od 11 do 50 prac. Telekomunikacja i Informatyka

Mesko-Net Sp. z o.o. powstało w 2001 roku w procesie restrukturyzacyjnym MESKO S.A. na wydzielonej części jego majątku. Wraz z przejmowaną infrastrukturą teletechniczną Firma przejęła doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę z dużym potencjałem wiedzy w zakresie kompleksowej obsługi teletechnicznej i teleinformatycznej dużych przedsiębiorstw. W zakresie działania spółki, między innymi, znajduje się kompleksowa obsługa teletechniczna oraz teleinformatyczna Polskiej Grupy Zbrojeniowej, która jako Grupa Kapitałowa przemysłu obronnego wymaga od usługodawcy doświadczenia, wysokich kwalifikacji i rzetelności wykonania oraz stosownych Certyfikatów Bezpieczeństwa.

Jako niezależny podmiot gospodarczy, firmę naszą cechuje elastyczność i szybkość reakcji w zakresie zarówno obsługi, konserwacji, wykonawstwa i projektowania inwestycji, które realizowane były m.in. MESKO S.A. od początku działalności spółki Mesko-Net. Najważniejszym atutem firmy jest wykwalifikowana kadra inżynierska, zapewniająca nie tylko doradztwo i projektowanie systemów, ale też wsparcie techniczne i bieżący serwis instalacji.

 

Mesko-Net Sp. z o.o. oferuje swoim klientom najwyższej jakości rozwiązania dla zwiększenia bezpieczeństwa ochranianych obiektów, poprawy obsługi i zwiększenia zadowolenia z użytkowania naszych systemów.
Planujemy inwestować w rozwój technologiczny, organizacyjny i osobowy, zwiększać wiedzę fachową i umiejętności, poprawić system zarządzania aby poprawić pozycję firmy w regionie.

 

Aktualne oferty pracy

Firma PRZEDSIĘBIORSTWO TELEINFORMATYCZNE "MESKO-NET" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "PRZEDSIĘBIORSTWO TELEINFORMATYCZNE "MESKO-NET" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

PRZEDSIĘBIORSTWO TELEINFORMATYCZNE "MESKO-NET" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ul. Legionów 122

26-111 Skarżysko-Kamienna