Teraz rekrutuje

LEXITOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1 aktualna oferta pracy Prawo

Spółka Lexitor została założona w 2017 r. przez grupę specjalistów wywodzących się z branży finansowej, odszkodowawczej i prawnej. Bogate doświadczenie i uważna obserwacja rynku finansowego stały się podstawą do powołania do życia podmiotu oferującego kompleksową obsługę wierzytelności konsumenckich. Na przestrzeni kilku lat obsłużyliśmy już ponad tysiąc klientów, którzy dzięki nam odzyskali należne świadczenia pieniężne od instytucji finansowych i ubezpieczeniowych.

Zespół

Nasz zespół składa się przede wszystkim z doświadczonych finansistów, którzy doskonale znają rynek finansowy i oferowane na nim produkty. Dzięki temu wiemy, jakie praktyki stosują instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, a także jakie argumenty wykorzystać w ramach prowadzonego sporu. W skład naszego zespołu wchodzą również prawnicy, którzy posiadają bogate doświadczenie procesowe i odpowiednie przygotowanie merytoryczne. Nasz zespół gwarantuje rzetelną analizę każdej sprawy, a także umożliwia skuteczne dochodzenie roszczeń.


Aktualne oferty pracy

Dodaj opinię o "LEXITOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Brak opinii.
Napisz pierwszą opinię!

1

aktualnych ofert pracy

LEXITOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ul. Lubelska 56

22-200 Włodawa