KIRCHHOFF Automotive jest partnerem w rozwoju dla branży motoryzacyjnej, produkującym metalowe i hybrydowe złożone zespoły szkieletów strukturalnych nadwozi i podwozi. Zatrudniając przeszło 9 000 Pracowników działamy jako prężna organizacja na całym świecie.

Aktualne oferty pracy

  • Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

    KIRCHHOFF Polska Sp.z o.o. oddział Gliwice   Gliwice    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    24 godz.
    Obowiązki: Utrzymanie w optymalnej sprawności technicznej maszyn i urządzeń oraz instalacji na terenie zakładu; Dokonywanie bieżących napraw oraz okresowych przeglądów maszyn i urządzeń pod względem mechanicznym; Współpraca z serwisem lub zewnętrznymi firmami serwisowymi; Analiza...
  • Pracownik Produkcji

    KIRCHHOFF Polska Sp.z o.o. oddział Gliwice   Gliwice, Blisko DK88    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   5 544 - 5 900 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Co będziesz robić? Realizować plan produkcyjny zgodnie z wymaganiami technologicznymi, jakościowymi, ilościowymi; Dbać o należyty stan urządzeń, maszyn oraz wykorzystywać je zgodnie z przeznaczeniem; Wprowadzać dane do komputera i wypełniać dokumentację; Obsługiwać roboty zgrzewalnicze/spawalnicze;
Zobacz archiwalne oferty pracy

2

KIRCHHOFF POLSKA SP Z O O

Wojska Polskiego 3

39-300 Mielec