Teraz rekrutuje

Firma GULAJSKI Rafał Gulajski

1 aktualna oferta pracy od 11 do 50 prac. Budownictwo

Jesteśmy firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem działającą na terenie Polski i Europy w branży zabezpieczeń przeciwpożarowych. Tworzymy zespół wykwalifikowanych osób, którzy z pasji tworzą niepowtarzalne produkty najwyższej jakości. Oferujemy profesjonalne systemy oddymiania, odprowadzania ciepła oraz systemy wentylacji i zabezpieczenia ogniochronnego. Produkujemy elementy nowoczesnej architektury w postaci świetlików, wyłazów i pasm świetlnych zapewniających dostęp do światła dziennego, bezpieczeństwo i komfort pracy. Zapewniamy Państwu kompleksową pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia od pomiarów, przygotowania projektu, produkcji aż po dostawę i montaż. Zapewniamy profesjonalną, kompleksową opiekę serwisową, jak również służymy pomocą na każdym etapie eksploatacyjnym. Wszystko po to, aby Nasi klienci mogli w pełni komfortowo korzystać ze wszystkich możliwości Naszych produktów.

Świadczymy profesjonalne usługi w pełni współpracując z projektantami, inwestorami, wykonawcami co pozwala Nam na dostosowanie się do wysokich wymogów i potrzeb Klienta. W naszych realizacjach stosujemy wysokiej jakości produkty, których jakość, parametry i właściwości są potwierdzone przez certyfikowane instytuty badawcze.

Aktualne oferty pracy

Dodaj opinię o "Firma GULAJSKI Rafał Gulajski"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

1

aktualnych ofert pracy

Firma GULAJSKI Rafał Gulajski

1 maja 7e

42-674 Kopienica