Opinion Media

od 1 do 10 prac. Działalność usługowa

Firma Opinion Media powstała z myślą o badaniu rynku i opinii publicznej. Po kilku latach w naszej ofercie pojawiły się szkolenia oraz reklama zewnętrzna. Ten ostatni profil z ogromnym powodzeniem kontynuuje dotychczas już jako jedna z największych w kraju drukarni wielkoformatowych, firma Opinion.

Z czasem do realizacji badań rynku oraz szkoleń dołączyła organizacja sieci sprzedaży, która ze względu na naszego największego klienta Oriflame Sweden stała się naszą wiodącą działalnością.

Ciekawość i zainteresowanie marką Oriflame Sweden oraz przyszłością jaką widzimy w marketingu społecznościowym sprawiły, że aktualnie najważniejszym przedsięwzięciem, które realizujemy jest projekt Spring_Net. Zajmujemy się w nim rekrutacją osób do profesjonalnej pracy w marketingu społecznościowym, który stał się niezwykle dynamicznie rozwijającym się segmentem rynku zwłaszcza w kontekście zdrowia i urody.

Aktualne oferty pracy

Firma Opinion Media nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Opinion Media"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinion Media

ul. Zwycięstwa 3

44-100 Gliwice