2K drukarnia offsetowa producent opakowań w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni plastyka 1/2 etatu grafika handlowców technologa maszynistów offsetowych krajaczy

Aktualne oferty pracy

Firma 2K nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Drukarz fleksograficzny

    Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o.   Kruszów, ul. Trybunalska 36    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Opis stanowiska: obsługa maszyn drukujących z roli druk zgodnie z wymaganiami Klienta dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy praca w systemie zmianowym
  • Lider zmiany

    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Opis stanowiska: Organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu produkcyjnego (20-30 osób) Kontrola realizacji zleceń produkcyjnych Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i informacji Dbanie o zachowanie standardów jakości dla linii produkcyjnej przy współpracy z innymi działami Kierowanie...
  • Pracownik produkcji

    4 dni
    Opis stanowiska: pomoc przy ustawianiu maszyn; przygotowanie narzędzi niezbędnych przy pracy obsługa maszyn dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy praca w systemie zmianowym;
Zobacz archiwalne oferty pracy

2K

Płocka 35

93-134 Łódź