Teraz rekrutuje

Ryszard Jarża Translations

1 aktualna oferta pracy od 11 do 50 prac. Tłumaczenia

Firma Ryszard Jarża Translations to biuro tłumaczeń specjalistycznych, które w ciągu 22 lat działalności zyskało na rynku znaczenie istotnie większe niż można byłoby się tego spodziewać po wielkości zespołu czy liczbie obsługiwanych kombinacji językowych.

Prowadzimy jedną z czołowych w Polsce pracowni tłumaczeń i lokalizacji wyrobów medycznych. Zatrudniamy inżynierów biomedycznych, inżynierów biotechnologii, biologów oraz filologów angielskich — od lat zaangażowanych w opracowywanie polskojęzycznych wersji oprogramowania, dokumentacji wyrobów medycznych i badań klinicznych. Zajmujemy się najnowocześniejszymi produktami z takich dziedzin, jak badania obrazowe, kardiologia, diabetologia, radioterapia, diagnostyka in vitro i genetyka. Jako jedna z nielicznych firm tłumaczeniowych wdrożyliśmy certyfikowany system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 13485, właściwą dla branży wyrobów medycznych.

Ściśle i bezpośrednio współpracujemy z trzema światowymi gigantami IT — przy czym współpraca ta nie polega na okazjonalnym tłumaczeniu korespondencji handlowej, lecz na samodzielnej realizacji projektów lokalizacyjnych i głębokiej integracji naszego zespołu ze strukturami Klientów.

Od 2000 roku przetłumaczyliśmy instrukcje warsztatowe i instrukcje obsługi samochodów osobowych, ciężarowych oraz maszyn budowlanych o łącznej objętości ponad 10 milionów słów. Klienci powierzają nam również tłumaczenia z innych dziedzin techniki, takich jak chłodnictwo i klimatyzacja, elektrotechnika i automatyka przemysłowa. Co więcej, łączymy kompetencje techniczne z umiejętnością opracowywania wysokiej jakości tłumaczeń marketingowych i redagowania informacji dla prasy.

A wszystko to potrafimy zrobić w małym zespole wewnętrznym, współpracując z niewielką grupą freelancerów i oferując niemal wyłącznie tłumaczenia z języka angielskiego na polski.

 

Aktualne oferty pracy

Dodaj opinię o "Ryszard Jarża Translations"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

1

aktualnych ofert pracy

Ryszard Jarża Translations

Św. Floriana 5

55-011 Siechnice