Spółka VELUX Commercial powstała w 2019 r. i składa się z byłych organizacji JET, Vitral i VELUX Modular Skylights. Obecnie VELUX Commercial działa jako jedna spółka i oferuje wsparcie specjalistom budowlanym w całym procesie, od specyfikacji po dostawę i konserwację rozwiązań w zakresie światła dziennego i wentylacji.

Naszym celem jest bycie preferowanym partnerem w zakresie rozwiązań przeszkleń dachów płaskich oraz wentylacji pożarowych w budynkach komercyjnych. Nasz zespół ekspertów ds. światła dziennego i wentylacji uważnie wysłucha Twoich konkretnych potrzeb i pomoże wybrać najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie, a także dopilnuje, aby zostało prawidłowo zainstalowane, sprawnie działało i było odpowiednio konserwowane.

Jako członek Grupy VELUX bazujemy na doświadczeniu w zakresie światła dziennego i wentylacji, które gromadziliśmy w ciągu ostatnich 80 lat, i dążymy do oferowania najbardziej solidnej, zrównoważonej i innowacyjnej gamy świetlików kopułkowych, przeszkleń dachów płaskich i systemów światła dziennego ze szkła na rynku komercyjnym.

Aktualne oferty pracy

1

aktualnych ofert pracy

VELUX Commercial Polska Sp. z o.o.

Legii Wrzesińskiej 21

62-300 Września