Biuro rachunkowe "PARTNER" kieruje swoją ofertę do tych klientów,

którzy chcą skoncentrować się na rozwoju swojej firmy jednocześnie bezpiecznie prowadzić księgowość powierzając ją profesjonalistom.

Biuro Rachunkowe PARTNER zajmuje się kompleksową obsługą wszystkich rodzajów firm. Świadczymy profesjonalne usługi księgowe w dowolnym zakresie – prowadzimy zarówno księgowość pełną (Księgi Handlowe), jak i uproszczoną (Księgi Przychodów i Rozchodów).W oparciu o aktualnie obowiązujące przepisy proponujemy najkorzystniejsze dla Klienta rozwiązania.

W ramach kompleksowych usług Klienci Biura Rachunkowego PARTNER mogą liczyć na reprezentowanie ich przed urzędem skarbowym, oraz instytucjami takimi jak: ZUS, KRS oraz sądy, a także sporządzanie deklaracji podatkowych i ubezpieczeniowych, oraz specjalistyczne doradztwo. Wyprowadzamy zaległości i kontrolujemy poprawność wcześniejszych zapisów. Zakres naszych usług dostosowujemy do potrzeb Klienta.

Obsługujemy podmioty o różnych profilach działalności i formach prawnych. Naszymi klientami są zarówno duże przedsiębiorstwa, jak również małe jednoosobowe firmy.

Gwarantujemy naszym klientom całkowite bezpieczeństwo, ponieważ bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność finansową , za prowadzone przez nas rozliczenia.

Wysoki poziom świadczonych usług zapewnia pełna informatyzacja, wykwalifikowana kadra, stały dostęp do aktualnych przepisów i wiedzy ekspertów

Pracownicy naszego Biura to osoby z wyższym wykształceniem magisterskim z dziedziny rachunkowości. Godziny pracy ustalamy indywidualnie z każdym Klientem. Dysponujemy możliwością dojazdu do klienta celem odbioru dokumentów co wliczone jest w cenę usługi.

Zakres usług jak również ceny i aktualne promocje znajdziecie Państwo w pełnej ofercie naszego biura.

Aktualne oferty pracy

Firma Biuro Rachunkowe"PARTNER-ML" Sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

 • Inżynier Budowy - roboty trakcyjne

  Trakcja S.A.   Gliwice    praca stacjonarna
  specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
  11 godz.
  Opis stanowiska Wsparcie kierownika robót w nadzorze nad pracami w tym zakresie budowy sieci trakcyjnej. Prowadzenie dystrybucji dokumentacji materiałowej, potwierdzenie odbioru materiałów i przesunięć lub zwrotów, Administracja dokumentów budowy. Sprawdzanie zgodności zakresu...
 • Mechanik samochodowy

  Formel D Polska Sp. z o.o.   Gliwice    praca stacjonarna
  pracownik fizyczny  umowa zlecenie  pełny etat  rekrutacja online
  11 godz.
  Będziesz odpowiedzialny za: diagnozowanie i wymianę części w pojazdach; serwisowanie i konserwację pojazdów; zapewnienie wysokiej jakości wykonanych prac, zgodnie z normami i standardami firmy, utrzymywanie porządku w miejscu pracy i dbanie o narzędzia oraz sprzęt.
 • Przedstawiciel Handlowy HoReCa

  Praca.pl   Gliwice    praca mobilna
  specjalista (mid)  kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
  12 godz.
  Zakres obowiązków: Zdobycie nowych klientów w branży HORECA. Aktywne pozyskiwanie zamówień. Nawiązywanie dobrych relacji z klientami. Obsługa klienta i doradztwo w dziedzinie gastronomii. Analizowanie rynku HORECA. Raportowanie wyników i kontrola płatności.
 • Magister Farmacji

  Gemini Polska Sp. z o.o.   Gliwice    praca stacjonarna
  specjalista junior / mid / senior
  14 godz.
  Czego możesz się spodziewać? dynamiki pracy – z jednej strony pracujesz w dużym zespole, z drugiej – z wieloma Pacjentami, dla nas to Ty jesteś ekspertem – wierzymy w Twoją fachową wiedzę, dlatego każdemu Pacjentowi możesz poświęcić tyle czasu, ile potrzebujesz i to Ty decydujesz...
 • Samodzielny Handlowiec

  Raven PL Sp. z o.o.   Gliwice    praca stacjonarna
  specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
  14 godz.
  Opis stanowiska: Oferujemy pracę w dziale handlowym. Zadania: efektywna sprzedaż materiałów hutniczych zgodnie z wytyczonymi planami sprzedaży (tonaż, marża), praca z klientem poprzez kontakt mailowy, telefoniczny a także osobisty. przedstawienie oferty handlowej, prowadzenie negocjacji...
 • Księgowa / Księgowy

  Raven PL Sp. z o.o.   Gliwice    praca stacjonarna
  specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
  14 godz.
  Opis stanowiska: Księgowanie faktur, dokumentów księgowych, wyciągów bankowych; Kontrolowanie poprawności danych dokumentów księgowych i podatkowych; Przeprowadzanie inwentaryzacji kont, uzgadnianie kont; Uczestniczenie w procesie zamykania miesiąca i roku; Kontrolowanie poprawności...
 • Pracownik Działu Obsługi Klienta i Kas

  Selgros Cash&Carry   Gliwice    praca stacjonarna
  specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
  16 godz.
  Do Twoich zadań będą należeć m.in.: prowadzenie bazy danych – rejestracja nowych klientów, aktualizacja danych, profesjonalna obsługa klienta, obsługa programu lojalnościowego oraz reklamacji, skanowanie towaru, weryfikacja zgodności ilości towaru, dokonywanie rozliczeń kasowych...
 • Pracownik Działu Przyjęcia Towaru

  Selgros Cash&Carry   Gliwice    praca stacjonarna
  pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
  16 godz.
  Do Twoich zadań będą należeć m.in.: rejestrowanie towaru w systemie gospodarki towarowej, rozładunek i załadunek towaru, składowanie i magazynowanie towaru, przemieszczanie towaru ręcznie oraz za pomocą wózków jezdniowych.
 • Pracownik Kasy Głównej

  Selgros Cash&Carry   Gliwice    praca stacjonarna
  specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
  16 godz.
  Do Twoich zadań będą należeć m.in.: przyjmowanie rozliczeń pośrednich z kas, współpraca z bankiem m.in. w zakresie wpłat, kontrola i archiwizacja raportów kasowych i zmianowych.
 • Kasjer / Kasjerka

  Selgros Cash&Carry   Gliwice    praca stacjonarna
  pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
  1 dni
  Do Twoich zadań będą należeć m.in.: profesjonalna obsługa klienta, skanowanie towaru, weryfikacja towaru w punkcie kasowym, weryfikacja zgodności ilości towaru, dokonywanie rozliczeń kasowych.
Zobacz archiwalne oferty pracy

Biuro Rachunkowe"PARTNER-ML" Sp. z o.o.

Barlickiego 1

44-100 Gliwice