Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Account Manager

MWT Solutions sp. z o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
5499 dni temu

Ogłoszenie numer: 65464, z dnia 2009-05-26

MWT Solutions sp. z o.o. jest dystrybutorem rozwiązań do zarządzania usługami informatycznymi, ciągłością działania, zarządzania ryzykiem oraz zarządzania bezpieczeństwem. W ciągu 10 lat swojej działalności firma rozwijała w praktyce kompetencje w usługach IT, pierwotnie skupiając się na outsourcingu i zarządzania IT by w konsekwencji stać się dostawcą rozwiązań w tym zakresie. Wiemy, co dostarczamy, na co dzień używamy naszych produktów. Poszukujemy:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Nr Ref.: HDL/01/09 wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: # budowa strategii sprzedaży dla wybranego sektora gospodarki # budowa zespołu sprzedażowego # długookresowa budowa i utrzymywania relacji z klientami firmy # pozyskiwanie nowych klientów w obszarze zarządzania ITSM # sprzedaż produktów i usług ITSM # prowadzenie prezentacji produktów i usług firmy

Wymagania

# wysoka kultura osobista i zaangażowanie w pracę # znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na prowadzenie korespondencji # umiejętność prowadzenia sprzedaży i negocjacji # prawo jazdy kat. B # dyspozycyjność # znajomość ITIL lub produktów zarządzania helpdesk będzie dodatkowym atutem # chętnie zatrudnimy również panie

Oferujemy

# atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników własnych i podległego zespołu # jasny określony plan sprzedażowy i system premiowy # możliwość zdobycia doświadczenia w sprzedaży do dużych klientów w rozwojowej gałęzi branży IT # prace w zespole zmotywowanym na osiąganie wyników # szkolenia i coaching nastawiony na rozwój kompetencji sprzedażowych