Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie Elbląg
Administrator Baz Danych MS SQL

ALSTOM Power Sp. zo.o. w Warszawie Oddział w Elblągu
Elbląg
praca stacjonarna
4878 dni temu

Ogłoszenie numer: 127880, z dnia 2011-01-03

Tak, dołączając do nas, będziesz mógł pogodzić ambicje zawodowe z rozwojem osobistym. Poprzez rozwój zaawansowanego transportu publicznego jak również wytwarzanie czystej energii elektrycznej, 80 000 pracowników Alstom zatrudnionych w ponad 70 krajach świata pomaga w rozwiązywaniu istotnych problemów, z jakimi obecnie boryka się nasza planeta. Jeżeli poszukujesz rozwiązań, które spowodują zmiany w obszarze ekonomicznym, społecznym i ochronie środowiska - nie szukaj dalej. Jako światowy lider w zakresie infrastruktury energetycznej i transportu uważamy, że nadszedł czas abyś zaczął działać i pomyślał o przyszłości. Twojej przyszłości.

Miejsce pracy: Elbląg

Opis stanowiska

- dobra znajomość podstawowych zagadnień sieciowych (TCP/IP, DNS) - certyfikat Microsoft Certified Database Administrator (MCDBA) - umiejętność projektowania i tworzenia dynamicznych stron/serwisów www oraz programowania aplikacji typu web (ASP, PHP)

Wymagania

- wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym (mile widziany tytuł inż. lub mgr inż. informatyki) - bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie, dobrze widziany certyfikat FCE) - bardzo dobra znajomość serwerów MS SQL 2000 i 2005 (instalacja, aktualizacja, konfiguracja, strojenie), również w środowiskach klastrowych - bardzo dobra znajomość języka SQL - dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows Server 2000/2003 - umiejętność tworzenia procedur i dokumentacji - doświadczenie zawodowe i/lub staż/praktyki w branży IT (dobrze widziany staż pracy powyżej 1 roku) - umiejętność pracy w zespole, komunikatywność - umiejętność pracy koncepcyjnej i umiejętności analityczne - skuteczność i szybkość działania - aktywność, zaangażowanie, inicjatywa - dbałość o rozwój własny i poszerzanie wiedzy

Oferujemy

- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku pracy - nowoczesne narzędzia i technologie informatyczne - atrakcyjne warunki pracy