Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
AGENTÓW SPRZEDAŻY w branży budowlanej

Eclisse Polska Sp. zoo
dolnośląskie, cała Polska
praca stacjonarna
6131 dni temu

Ogłoszenie numer: 31800, z dnia 2007-07-25

Eclisse Polska Sp. z o.o. Czołowy producent systemów przesuwnych do drzwi chowanych w ścianę. Więcej informacji www.eclisse.pl

Miejsce pracy: dolnośląskie, cała Polska

Opis stanowiska

praca może być zajęciem dodatkowym, najlepiej obok innej prowadzonej działalności o profilu budowlanym. Rodzaj pracy: sprzedaż produktów firmy w terenie prowadzenie negocjacji handlowych prezentacja produktów firmy przygotowywanie ofert handlowych

Wymagania

własna działalność gospodarcza, samodzielność i odpowiedzialność w działaniu znajomość zagadnień z branży budowlanej

Oferujemy

interesująca i wielostronna działalność połączona z samodzielną pracą atrakcyjne wynagrodzenie (prowizja)