Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Agronom / Doradca ds. zrównoważonego rolnictwa
RECRU.TO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Tomaszów Lubelski
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
37 dni temu

Naszym klientem jest firma SVZ International BV jest producentem oraz dostawcą składników owocowych i warzywnych dla międzynarodowego przemysłu spożywczego.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Tomaszów Lubelski
Główne zadania:
  • Doradztwo przy wdrażaniu standardów FSA SAI i Global GAPw gospodarstwach współpracujących przy dostawach owoców i warzyw
  • Prowadzenie audytów w gospodarstwach kontrahentów
  • Współpraca z zewnętrznymi organizacjami wspierającymi zrównoważone rolnictwo
  • Doradztwo oraz przeprowadzanie szkoleń z zakresu zrównoważonego rolnictwa
  • Bliska współpraca z centralą firmy w Holandii
Od kandydatów oczekujemy:
  • Znajomości specyfiki uprawy owoców i warzyw w zakresie zrównoważonego rolnictwa
  • Wykształcenia wyższego na kierunku Ogrodnictwo (lub pokrewne)
  • Doświadczenia przy wdrażaniu standardów takich jak FSA SAI czy Global GAP
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikacje
  • Gotowości do podróży służbowych
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne
  • Samochód służbowy- także do prywatnego użytku
  • Zadaniowy czas pracy
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje

Poznaj