Analityk finansowy

Sonac Uśnice Sp. z o.o.

Uśnice 29

18 dni temu

SONAC Uśnice Sp. z o.o.

Sonac Uśnice Sp. z o.o., część amerykańskiego koncernu Darling Ingredients Inc., produkuje w nowoczesnych zakładach wysokiej jakości składniki do karmy dla zwierząt i ryb.

 Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Uśnice 29
Twoje zadania:
  • sporządzanie i analiza raportów finansowych cyklicznych;
  • przygotowywanie budżetów i planów finansowych, krótko i długoterminowych;
  • udział w przygotowaniu miesięcznych raportów na potrzeby Grupy;
  • obsługa raportów SOX;
  • analiza i kontrola kosztów w stosunku do budżetu.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub profilowane;
  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • bardzo dobra znajomość programu Excel; Znajomość MS Access mile widziana;
  • umiejętność pracy w zintegrowanych systemach ERP;
  • umiejętność analitycznego myślenia, przetwarzania oraz interpretacji danych;
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu;
  • inicjatywa i samodzielność.
Oferujemy:
  • odpowiedzialną pracę w międzynarodowym koncernie,
  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta paliwowa, możliwość ubezpieczenia grupowego.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Analityk Finansowy
Analityk finansowy to osoba, która przygotowuje analizy finansowe oraz cykliczne raporty (tygodniowe, miesięczne), aktywnie współpracuje z menedżerami operacyjnymi i księgowością firmy oraz pomaga w projektach tworzenia budżetu rocznego i budżetów poszczególnych departamentów w firmie. Przygotowuje również analizy odchyleń od założonych planów, analizy i rozliczania projektów ...
Praca Analityk Finansowy