Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

Android Developer

Devire
dolnośląskie, Warszawa
praca stacjonarna
1877 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warszawa

Nr ref.: PL36913

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Devire Outsourcing IT to forma współpracy dedykowana dla specjalistów z branży IT, oparta na zasadach własnej działalności gospodarczej - B2B, realizująca projekty dla wiodących Klientów prowadzących innowacyjne i nowoczesne projekty.

Naszymi klientami są firmy polskie i międzynarodowe, pracujące przy rozwiązaniach IT dla wielu sektorów – bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, transportu publicznego, usług etc..

Obecnie poszukujemy doświadczonych programistów Android.

Stawka: 70-120 PLN netto + VAT / godzinę

Lokalizacja: Wrocław, Poznań, Szczecin, Kraków, Katowice, Trójmiasto, Lublin, Rzeszów, Białystok

Okres współpracy: 6 miesięcy + przedłużenie / kontrakt B2B via Devire

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy z Android
  • Bardzo dobrą znajomość języków Kotlin, Android SDK, RxJava
  • Dobrą znajomość wzorców Androida (MVC, MVP, MVVM)
  • Znajomość frameworków i technologii: Retrofit, Glide, Espresso, Roboelectric, Dagger, REST
  • Znajomość Continuous Integration oraz narzędzi: GIT/Stash, JIRA

Kandydat będzie odpowiedzialny za:

  • Projektowanie i programowanie nowych rozwiązań
  • Dbanie o jakość tworzonych rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Testowanie tworzonych rozwiązań przed przekazaniem do testów systemowych

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o kontrakt B2B via Devire
  • Pakiet benefitów – prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
  • Atrakcyjną lokalizację pracy w biurze Klienta
  • Konkurencyjną stawkę dostosowaną do umiejętności i doświadczenia kandydata
  • Udział w projekcie z użyciem najnowszych technologii

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.