Systemy informatyczne dopasowane do bankowych realiów i potrzeb.

Model naszej działalności został tak opracowany, by szybko reagować na ciągle zmieniające się potrzeby Banku i jego Klientów. Czas wprowadzania aktualizacji liczymy w dniach, nie w miesiącach.

Praktyka

Branża bankowości jest nam doskonale znana i pracujemy w niej od lat, dlatego nasz system to więcej niż zbiór informatycznych rozwiązań. To doskonałe dopasowanie do bankowych realiów i potrzeb.

Doświadczenie

20 lat dostarczania naszych usług dużym firmom i bankom w Polsce pozwoliło nam na stałe pozwiększanie naszej wiedzy i zastosowanie jej w rozwoju i udoskonaleniach naszego systemu.

Pasja

Bardzo ważnym elementem w naszej pracy jest pasja i ciągła chęć zwiększania swoich umiejętności. Samorealizacja przekłada się na nasze produkty, które ulepszamy każdego dnia.

Aktualne oferty pracy

  • Programista aplikacji biznesowych

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Zakres obowiązków: projektowanie i wytwarzanie oprogramowania w zakresie logiki biznesowej, systemów baz danych i interfejsu użytkownika, praca analityczna w dziedzinie używanych technologii.
  • Programista aplikacji internetowych Angular

    4 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    4 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...

3

Mergesoft sp. z o.o.

ul. Św. Marcin 11A/17

61-803 Poznań