Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Animator Czasu Wolnego w Turystyce z angielskim na kontrakt długoterminowy lub wakacyjny, Hiszpania i Wyspy Kanaryjskie

Pro-Staff Polska

Dolnośląskie

843 dni temu

Pro-Staff Polska to jedna z najdłużej działających na polskim rynku agencji animacji czasu wolnego w turystyce.

Nr Ref.: Casting30.01.

Zadania:

Organizowanie zajęć animacji czasu wolnego w turystyce w hotelach 4* i 5* w Hiszpanii, w tym na Balearach i na Wyspach Kanaryjskich. (Andaluzja, Walencja, Katalonia, Teneryfa, Gran Canaria, Fuerteventura, Lanzarote, Majorka, Ibiza, Minorka)

Wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • energia, przyjazne towarzyskie usposobienie, uśmiech
  • udział w spotkaniu z pracodawcą 30.01.2016 podczas Castingu Animatorów Pro-Staff we Wrocławiu
Oferujemy:
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • bezpłatne wyżywienie
  • wynagrodzenie minimum 3000 PLN netto ("na rękę") miesięcznie
  • data rozpoczęcia i zakończenia kontraktu do indywidualnego ustalenia z pracodawcą (również kontrakty wakacyjne - ciekawa i rozwijająca opcja zatrudnienia dla studentów!)
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Animator Czasu Wolnego

Animator czasu wolnego jest przeważnie osobą zatrudnioną w biurze podróży lub innej firmie lub organizacji o podobnym charakterze i odpowiedzialną za organizowanie różnorodnych rozrywek i form spędzania wolnego czasu dla klientów, gości, etc. Osoba zatrudniona w tym charakterze w biurze podróży opracowuje szczegółowy harmonogram na każdy dzień pobytu w danym miejscu, uwzględniając przy tym preferencje i ...
Animator Czasu Wolnego Praca Animator Czasu Wolnego