Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Animator Czasu Wolnego w Turystyce z jęz. francuskim, Dominikana / sezon wiosna-lato 2016

Pro-Staff Polska

Dolnośląskie

849 dni temu

Pro-Staff Polska zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko Animatora Czasu Wolnego w Turystyce na Dominikanie.

Rekrutacja odbędzie się na drodze CASTINGU ANIMATORÓW

(spotkania rekrutacyjnego i rozmów kwalifikacyjnych z pracodawcami),

TERMIN: 27.02.2016

MIEJSCE: Wrocław, Hotel Mercure Centrum

Nr Ref.: EXADOM2016C

Zadania:

Animator dołączy do francuskojęzycznego teamu animacyjnego na Dominikanie, z którym będzie realizować ofertę sportową i rekreacyjną hotelu, w tym m.in.:

  • prowadzenie programu animacji w języku francuskim i angielskim, przede wszystkim dla gości francuskojęzycznych
  • prowadzenie i/lub udział w zajęciach rekreacyjnych i sportowych dla dorosłych, w tym fitness, stretching, aqua-aerobic, zumba, gry zespołowe (w tym siatkówka, water polo, rzutki, ping pong, petanka, itd.)
  • prowadzenie i/lub udział w grach, zabawach i konkursach dla dzieci
  • organizowanie wydarzeń tematycznych, quizzów, pokazów i zajęć integracyjnych dla gości hoteli
  • przygotowanie i realizacja przez międzynarodowy team animacyjny "evening show" - wieczornego programu animacyjnego, w tym występów tanecznych, wokalnych, kabaretowych (skecze)
Wymagania:
  • dobra znajomość języka francuskiego i min. konwersacyjna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w animacji hotelowej min. 1 sezon turystyczny
  • dyspozycyjność między kwietniem i październikiem 2016
  • motywacja i entuzjazm do organizowania zajęć animacyjnych zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych
  • umiejętności sportowe i taneczne na wysokim poziomie
  • umiejętność pracy z mikrofonem i samodzielnego prowadzenia części zajęć
  • "animacyjna osobowość" - odpowiedzialność, bezkonfliktowość i bezproblemowe nastawienie, energiaoptymizm, poczucie humoru
Oferujemy:
  • bezpłatny przelot na Dominikanę
  • bezpłatne zakwaterowanie na terenie hotelu
  • bezpłatne pełne wyżywienie w hotelowej restauracji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Animator

Animator – osoba, która upowszechnia kulturę w publicznych placówkach kulturalno – oświatowych oraz w środowisku lokalnym. Do jego głównych obowiązków należy: organizacja kółek zainteresowań, kursów, projekcji filmowych, wystaw, galerii itp. Pozyskuje sponsorów imprez. Zajmuje się także edukacją kulturalną i prowadzi zajęcia z amatorskimi zespołami artystycznymi. Do jego ...
Animator Praca Animator