Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor eksportu

    Praca.pl Sp. z o.o.   Opacz-Kolonia    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    dyrektor  kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj bez CV
    14 dni
    Zakres obowiązków: Budowanie i rozwijanie kompetencji nowego zespołu eksportowego. Opracowanie i wdrożenie planów ekspansji na rynki międzynarodowe. Utrzymywanie kontaktów z kluczowymi partnerami. Negocjacje ważnych umów handlowych. Zarządzanie budżetem i kontrola kosztów sprzedaży....
Zobacz więcej ofert pracy

Zastępca Dyrektora ds. Logistyki

LeasingTeam Professional
warmińsko-mazurskie, Lubawa
praca stacjonarna
1270 dni temu
LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Lubawa
Nr ref.: 0035665
Zakres obowiązków:
  • Usprawnianie i zarządzanie wewnętrznymi i zewnętrznymi procesami logistycznymi;
  • Koordynowanie i terminowa realizacja transportów;
  • Nadzór i optymalizacja stanów magazynowych wyrobów gotowych;
  • Nadzór i optymalizacja wykorzystania powierzchni magazynowej;
  • Koordynacja i optymalizacja efektywności procesów logistycznych i magazynowych w łańcuchu dostaw;
  • Wykonywanie analiz wykorzystania różnych sposobów transportowania produktów;
  • Kontrola i optymalizacja kosztów w dziale logistyki;
  • Kreowanie nowych rozwiązań i narzędzi;
  • Opracowywanie, rozwój i wdrażanie standardów w obszarze logistyki;
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników, motywowanie i rozliczanie z efektów pracy.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (mile widziany profil logistyczny lub techniczny);
  • Min. 3-letnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży logistycznej bądź technicznej;
  • Znajomość procesów gospodarki magazynowej oraz metod zarządzania logistyką;
  • Znajomość narzędzi usprawniających procesy logistyczne, umiejętność ich wdrażania;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • Strategiczne myślenie i szybkość w działaniu;
  • Mile widziana znajomość języków obcych (angielski, niemiecki, rosyjski).
Oferta:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w polskiej firmie produkcyjnej;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Samodzielność w realizacji obowiązków.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570
www.ltprofessional.pl