Zobacz więcej ofert pracy

Artysta (muzyk, aktor)

Centrum Edukacji Atut-Dolny Slask s.c.
dolnośląskie
praca stacjonarna
1771 dni temu

Ogłoszenie numer: 2500562, z dnia 2019-06-11

Centrum Edukacji "Atut" - ogólnopolska firma działająca od 1991r. na rynku usług szkoleniowych i eventowych  poszukuje

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Z terenu całego województwa, zarówno tych doświadczonych, jak i dopiero rozpoczynających swoja przygodę ze sceną - do współpracy w przygotowywaniu i realizacji PRZEDSTAWIEŃ DLA DZIECI żłobkowych, przedszkolnych i szkolnych (przedstawień muzycznych i teatralnych).

Praca polegać będzie na współtworzeniu a następnie - realizacji na terenie placówek oświatowych z całego województwa (tj. żłobków, przedszkoli i szkół podstawowych) przedstawień edukacyjnych: muzycznych lub teatralnych - dla dzieci.

Wymagania

  • odpowiednie umiejętności: muzyczne lub teatralne
  • dyspozycyjność w tygodniu: od jednego dnia do 5 dni w tygodniu (sam/a wybierasz i uzgadniasz z nami czas swojej pracy, taki jaki Ci pasuje)
  • mile widziane (ale niekonieczne) wcześniejsze doświadczenie w przygotowywaniu i realizacji podobnych przedstawień edukacyjnych
  • chętnie zatrudnimy osoby kreatywne, lubiące zabawy z dziećmi, mające duże poczucie humoru, z łatwością nawiązujące kontakt z uczestnikami przedstawień
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawo jazdy oraz własnego samochodu (nie jest to jednak warunek konieczny)

Oferujemy

  • pracę w dużej ogólnopolskiej firmie eventowo-szkoleniowej
  • profesjonalny sposób przygotowywania  do realizacji przedstawień (cykl przygotowań i prób konsultowany z metodykiem/reżyserem)
  • wysoką stawkę za przedstawienie: od 50 do 70 zł brutto za przedstawienie (30/45 min)
  • wynagrodzenie w zależności od poświęconego w tygodniu czasu na pracę - nawet do 7000 brutto zł miesięcznie (ok. 350 zł za "dniówkę" przy 4-5 przedstawieniach (30/45 min) dziennie)
  • dla Artystów, którzy nawiążą współprace z Firmą w bieżącym roku szkolnym - preferencyjne układanie grafiku i terminarza przedstawień pod oczekiwania i możliwości czasowe Artysty w nowym roku szkolnym
  • dla Artystów, którzy nawiążą współprace z Firmą w bieżącym roku szkolnym - możliwość pracy  na podstawie umowy i pracę „na część etatu” lub „na cały etat” przez cały okres współpracy  (w zależności od przeznaczonego czasu pracy na rzecz firmy)
  • dla Artystów, którzy nawiążą współprace z Firmą w bieżącym roku szkolnym możliwość współpracy z firmą już w okresie czerwiec-lipiec oraz sierpień-październik - jako odpłatna pomoc w organizacji przedstawień dla siebie, w swojej okolicy
  • studentom wystawiamy potrzebne zaświadczenia do uzyskania indywidualnego toku nauczania
  • studentom umożliwiamy również odbycie praktyk pedagogicznych w ramach płatnej pracy wykonywanej na terenie szkół i przedszkoli z nami współpracujących