Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Artysta (muzyk, aktor)

Centrum Edukacji Atut-Dolny Slask s.c.

Śląskie

34 dni temu

Ogłoszenie numer: 2500563, z dnia 2019-06-11

Centrum Edukacji "Atut" - ogólnopolska firma działająca od 1991r. na rynku usług szkoleniowych i eventowych  poszukuje

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

Z terenu całego województwa, zarówno tych doświadczonych, jak i dopiero rozpoczynających swoja przygodę ze sceną - do współpracy w przygotowywaniu i realizacji PRZEDSTAWIEŃ DLA DZIECI żłobkowych, przedszkolnych i szkolnych (przedstawień muzycznych i teatralnych).

Praca polegać będzie na współtworzeniu a następnie - realizacji na terenie placówek oświatowych z całego województwa (tj. żłobków, przedszkoli i szkół podstawowych) przedstawień edukacyjnych: muzycznych lub teatralnych - dla dzieci.

Wymagania

  • odpowiednie umiejętności: muzyczne lub teatralne
  • dyspozycyjność w tygodniu: od jednego dnia do 5 dni w tygodniu (sam/a wybierasz i uzgadniasz z nami czas swojej pracy, taki jaki Ci pasuje)
  • mile widziane (ale niekonieczne) wcześniejsze doświadczenie w przygotowywaniu i realizacji podobnych przedstawień edukacyjnych
  • chętnie zatrudnimy osoby kreatywne, lubiące zabawy z dziećmi, mające duże poczucie humoru, z łatwością nawiązujące kontakt z uczestnikami przedstawień
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawo jazdy oraz własnego samochodu (nie jest to jednak warunek konieczny)

Oferujemy

  • pracę w dużej ogólnopolskiej firmie eventowo-szkoleniowej
  • profesjonalny sposób przygotowywania  do realizacji przedstawień (cykl przygotowań i prób konsultowany z metodykiem/reżyserem)
  • wysoką stawkę za przedstawienie: od 50 do 70 zł brutto za przedstawienie (30/45 min)
  • wynagrodzenie w zależności od poświęconego w tygodniu czasu na pracę - nawet do 7000 brutto zł miesięcznie (ok. 350 zł za "dniówkę" przy 4-5 przedstawieniach (30/45 min) dziennie)
  • dla Artystów, którzy nawiążą współprace z Firmą w bieżącym roku szkolnym - preferencyjne układanie grafiku i terminarza przedstawień pod oczekiwania i możliwości czasowe Artysty w nowym roku szkolnym
  • dla Artystów, którzy nawiążą współprace z Firmą w bieżącym roku szkolnym - możliwość pracy  na podstawie umowy i pracę „na część etatu” lub „na cały etat” przez cały okres współpracy  (w zależności od przeznaczonego czasu pracy na rzecz firmy)
  • dla Artystów, którzy nawiążą współprace z Firmą w bieżącym roku szkolnym możliwość współpracy z firmą już w okresie czerwiec-lipiec oraz sierpień-październik - jako odpłatna pomoc w organizacji przedstawień dla siebie, w swojej okolicy
  • studentom wystawiamy potrzebne zaświadczenia do uzyskania indywidualnego toku nauczania
  • studentom umożliwiamy również odbycie praktyk pedagogicznych w ramach płatnej pracy wykonywanej na terenie szkół i przedszkoli z nami współpracujących

Poznaj stanowisko: Aktor

Aktor to artysta grający w teatrze lub filmie, wcielający się w postać dramatu, której użycza głosu, twarzy, gestów. Aby zrobić to jak najlepiej, aktor musi wczuć się w odgrywaną postać, zrozumieć jej psychikę, potrafić mówić jej językiem.Zawód aktora większości społeczeństwa kojarzy się ze sławą, dużymi pieniędzmi, zainteresowaniem mediów, dostatnim życiem. Niewiele osób wie, że obraz ...
Aktor Praca Aktor

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (723)
Wałbrzych (61)
Legnica (108)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (286)
Toruń (167)
Lubelskie:
Lublin (267)
Chełm (48)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (810)
Tarnów (105)
Nowy Sącz (86)
Mazowieckie:
Warszawa (2109)
Radom (163)
Płock (94)
Opolskie:
Opole (256)
Nysa (69)