Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent /Asystentka ds. Sprzedaży / Road Transport (Akademia Sprzedaży)

ROHLIG SUUS Logistics SA

Poznań, Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

155 dni temu

Asystent/ka ds. Sprzedaży
Road Transport
(Akademia Sprzedaży)
Miejsce pracy: Poznań, Tarnowo Podgórne (pow. poznański)
Nr ref.: AS/POZ/01/2018
Proponujemy:
  • Umowę o pracę
  • Program wdrożenia i opiekę mentora
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą i inne)
  • Interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Realne możliwości rozwoju w strukturach handlowych
Zakres obowiązków:
  • Rozwój wiedzy z zakresu sprzedaży usług TSL
  • Wsparcie zespołu handlowego w sprzedaży usług
  • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientami
  • Umawianie spotkań handlowych, przygotowywanie raportów/analiz/ofert
  • Współpraca z działami operacyjnymi
Oczekiwania:
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną konwersację z klientami
  • Mile widziane: doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta oraz studia kierunkowe
  • Energia i otwartość na współpracę z klientem
  • Elastyczność w rozwiązywaniu pojawiających się wyzwań
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy

Administratorem danych jest ROHLIG SUUS Logistics S.A z siedzibą w Warszawie 02-235, Równoległa 4A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj

ROHLIG SUUS Logistics SA to jeden z najszybciej rozwijających się operatorów logistycznych w Polsce. Zajmujemy się szeroko pojętym zarządzaniem logistyką i transportem. Realizujemy procesy logistyczne w oparciu o transport drogowy, morski, lotniczy i kolejowy oraz infrastrukturę magazynową. Znajdujemy się z ścisłej czołówce przedsiębiorstw świadczących kompleksowe usługi TSL.

Poznaj stanowisko: Asystentka ds. Sprzedaży

Asystent/asystentka do spraw sprzedaży, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą stanowiącą bezpośrednie wsparcie dla funkcjonowania działu sprzedaży firmy lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku może realizować szereg czynności organizacyjnych, obowiązków o charakterze biurowym, wyznaczanym na bieżąco przez bezpośrednich przełożonych działu sprzedaży. Asystentka może więc przykładowo przygotowywać oferty ...
Asystentka ds. Sprzedaży Praca Asystentka ds. Sprzedaży