Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / Asystentka działu IT

GOMEZ

Suchy Las (pow. poznanski)

142 dni temu

Gomez to multibrandowe salony stacjonarne i internetowy dom mody gomez.pl oferujące odzież, obuwie, torebki i akcesoria najlepszych marek premium na świecie. W naszej ofercie znajdziecie najnowsze kolekcje marek takich jak: Red Valentino, Michael Kors, Tommy Hilfiger, PINKO, TWIN-SET, UGG, Hugo Boss, Guess, Armani Jeans, Liu Jo, Calvin Klein i inne.

Wierzymy, że ubranie jest integralną częścią każdego z nas – jest odzwierciedleniem naszej osobowości i charakteru. Kochamy modę i żyjemy nią. Chcemy wciągać naszych klientów i pracowników w pełną przygód podróż po stolicach mody na całym świecie, najnowszych trendach i nowatorskim designie. Cały czas się rozwijamy powiększając ofertę o nowe marki i zmieniamy salony, bo dbamy o najwyższy komfort naszych klientów.

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem, do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Suchy Las (pow. poznanski)

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie organizacyjne działu IT;
  • Koordynacja zlecanych projektów;
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji;
  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień na potrzeby działu;
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek pracodawcy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Doskonała organizacja pracy;
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Imprezy integracyjne;
  • Bogaty pakiet socjalny m. in. Karta MultiSport, opieka medyczna;
  • Atrakcyjne rabaty pracownicze na nasze kolekcje;
  • Możliwość pracy z najlepszymi markami modowymi;
  • Dla najlepszych możliwość dalszego rozwoju w ramach struktur Gomez.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji spółek z Grupy Gomez (ul. Diamentowa 9, 62-002 Suchy Las, będące współadministratorami danych) i akceptuję Politykę prywatności | HR Gomez Rekrutacja). Dane osobowe wymagane do wzięcia udziału w rekrutacji to: imię i nazwisko, dane adresowe, e-mail, telefon, dane dot. wykształcenia, doświadczenia, umiejętności i uprawnień, wskazane w ogłoszeniu rekrutacyjnym, określone jako wymagane. Podanie tych danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwia udział w rekrutacji. Szczegółowe informacje dotyczące współadministratorów, zasad przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych i Twoich praw zawarte są w naszej Polityce prywatności | HR Gomez Rekrutacja.

Poznaj stanowisko: Asystent działu IT

Asystent działu IT, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie bieżącego wsparcia pracownikom działu IT firmy lub instytucji. W zakresie pełnionych przez niego obowiązków może się więc znaleźć uzupełnianie portfolio firmy, przygotowywanie faktur, umawianie spotkań z klientami i kontrahentami firmy, wykonywanie szeregu prostych prac biurowych i administracyjnych, etc. Stanowisko jest często obsadzane ...
Asystent działu IT Praca Asystent działu IT

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (818)
Wałbrzych (62)
Legnica (125)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (191)
Toruń (109)
Lubelskie:
Lublin (236)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (986)
Tarnów (65)
Nowy Sącz (46)
Mazowieckie:
Warszawa (2166)
Radom (179)
Płock (51)
Opolskie:
Opole (189)
Nysa (69)