Asystent / Asystentka z językiem niemieckim w Pionie Budownictwa

Danwood S.A.

Bielsk Podlaski

4 dni temu

DANWOOD S.A. jeden z największych producentów domów jednorodzinnych o konstrukcji drewnianej na rynku, poszukuje pracowników do pracy na budowach za granicą (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Wielka Brytania).

Miejsce pracy: Bielsk Podlaski
Zadania:
  • pomoc w tworzeniu pism skierowanych do klientów niemieckojęzycznych,
  • prowadzenie ustaleń z niemieckimi firmami partnerskimi,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji.
Wymagania:
  • poziom znajomości języka niemieckiego umożliwiający swobodną komunikację (poziom C1) - warunek konieczny,
  • wykształcenie wyższe (germanistyka - mile widziana),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność, otwartość.
Mile widziane:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • zainteresowanie tematem budownictwa energooszczędnego.
Oferujemy:
  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • benefity pozapłacowe,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia i kursy językowe,
  • imprezy, wyjazdy integracyjne.

ZADZWOŃ: 85 730 00 00 lub sprawdź www.pracapodlasie.pl.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Jesteśmy jednym z najbardziej liczących się na rynku europejskim dostawców prefabrykowanych domów o konstrukcji drewnianej w standardzie „pod klucz”. W okresie ponad 25 lat działalności przekazaliśmy klientom ponad 13 tys. domów. Właścicielem firmy jest GS Engineering & Construction Corp. - koreański lider w dziedzinie projektowania i budownictwa mieszkaniowego oraz energetyki i infrastruktury. GS E&C jest spółką notowaną na giełdzie w Seulu, a korzenie firmy sięgają innego koreańskiego giganta - LG Group.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka