Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent Doradcy Klienta Korporacyjnego

ING Bank Śląski S.A.

Lublin

59 dni temu

Miejsce pracy: Lublin
Nr ref.: ADG/LUB/082018

Praca na część etatu

Twoje zadania:
  • Wspieranie w bieżącej pracy Doradców Klienta Korporacyjnego i Doradców Analityków Klienta Korporacyjnego
  • Dbanie o właściwy obieg dokumentacji związanej z obsługą klienta
  • Wspieranie Doradców Analityków i Doradców Klienta Korporacyjnego w przygotowaniu i prowadzeniu dokumentacji klienta związanej z ich bieżącą działalnością
  • Dbanie o utrzymanie kompletu aktualnych dokumentów, np. na potrzeby przetargów
  • Współpracę z sądem w zakresie składania wniosków i weryfikacji rejestru zastawu i ksiąg wieczystych
Nasze oczekiwania:
  • Pozytywne nastawienie do ludzi, otwartość i odwaga w poszukiwaniu i budowaniu kontaktów,
  • Proaktywność, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu,
  • Samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęci rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku
  • Wykształcenia wyższego, preferowane ekonomiczne (mile widziani również studenci ostatnich lat)
  • Teoretyczna znajomość zagadnień z zakresu analizy finansowej
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Bardzo dobrej znajomości MS Excel
  • Zdolność analitycznego myślenia
Oferujemy:
  • pełną wyzwań pracę w ambitnym zespole,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • wszystkie potrzebne do pracy narzędzia (samochód, telefon komórkowy, tablet)
  • atrakcyjny system premiowy.

Poznaj

Strona główna > O Banku O Banku ING Bank Śląski S.A. Zasadniczym celem ING Banku Śląskiego, wynikającym z jego strategii, jest rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta. Czynnikami wspierającymi realizację zamierzonych celów jest współpraca z Grupą ING, stosowanie nowoczesnej technologii, rozbudowa kanałów dystrybucji i świadczenie wysokiej jakości usług. Strategia rozwoju bankowości detalicznej zakłada świadczenie zintegrowanych usług finansowych, doskonalenie sprzedaży wiązanej i konserwatywne podejście do ryzyka. Klienci ING Banku Śląskiego mają dostęp do usług Banku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Poznaj stanowisko: Asystent Działu Sprzedaży

Asystent Działu Sprzedaży jest to osoba, która odpowiada za wspieranie pracy Działu Sprzedaży w firmie. Do głównych zadań pracownika zatrudnionego na tym stanowisku należy: wspieranie pracy działu handlowego, przygotowywanie tłumaczeń, raportów i prezentacji, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, uzupełnianie zapasów, zapewnienie ciągłości łańcucha dostaw, a także przygotowywanie ofert ...
Asystent Działu Sprzedaży Praca Asystent Działu Sprzedaży