Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Asystent ds. prezentacji oraz szkoleń kosmetycznych

Opinion Media Roman Hadasik
śląskie, Katowice, Gliwice, Sosonowiec
praca stacjonarna
4716 dni temu

Ogłoszenie numer: 152866, z dnia 2011-06-21

Opinion Media zajmuje się organizacją i prowadzeniem szkoleń z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, kolorowej, wizażu i stylizacji oraz zdrowego stylu życia. Specjalizujemy się w kreowaniu, szkoleniu oraz wspieraniu osób zainteresowanych działalnością w marketingu sieciowym. W tym celu stworzyliśmy długoterminowy projekt o nazwie Spring_Net, który realizujemy we współpracy z Oriflame Poland.

Do jego realizacji poszukujemy osób z terenu polski południowej zainteresowanych pracą w charakterze:

Miejsce pracy: śląskie, Katowice, Gliwice, Sosonowiec

Opis stanowiska

  • przygotowywanie i prowadzenie prezentacji kosmetycznych
  • organizacja oraz koordynacja działań promujących projekt
  • nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi i potencjalnymi użytkownikami projektu

Wymagania

  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • zdolności organizacyjne lub cechy przywódcze
  • prawo jazdy

Mile widziane będą:

  • kreatywność w działaniu
  • szczególne zainteresowanie kosmetykami i produktami Wellness
  • chęć uzyskania Licencji Spring_Net i współpracy z nami jako Przedstawiciel Projektu

Oferujemy

  • możliwość rozpoczęcia pracy w ograniczonym wymiarze czasu i kontynuowanie jej na atrakcyjnych zasadach w pełnym wymiarze
  • pełne przeszkolenie w zakresie wymaganych umiejętności i kwalifikacji
  • udział w nowoczesnym przedsięwzięciu i bardzo rozwojowym segmencie rynku