Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
ASYSTENT DZIAŁU HANDLOWEGO - znakomita oferta dla osób z Psiego Pola, Zakrzowa, Swojczyc, Kowal i Sołtysowic.

KOPRA Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5637 dni temu

Ogłoszenie numer: 54318, z dnia 2008-12-26

Ogólnopolski dystrybutor urządzeń, materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów związanych z zabezpieczeniami antywłamaniowymi, a w szczególności z dorabianiem kluczy, kontrolą dostępu oraz domowymi, mechanicznymi zabezpieczeniami antywłamaniowymi. Przedstawiciel następujacych firm: - ILCO ORION (Włochy): frezarko-kopiarki do dorabiania kluczy, surowe klucze, akcesoria; - JMA (Hiszpania): frezarko-kopiarki do dorabiania kluczy, surowe klucze, akcesoria; - CISA (Włochy): zamki i zamknięcia domowe oraz bankowe. - STARK (Włochy): sejfy. adres firmy: ul. Rakowa 48 51-421 Wrocław tel. 071/333-87-90

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za obsługę naszych klientów: producentów stolarki budowlanej na terenie całej Polski,
  • praca polega budowie trwałych relacji z klientami poprzez systematyczny kontakt telefoniczny oraz wizyty osobiste u każdego klienta,
  • główne zadanie to kreowanie wizerunku naszej firmy jako systematycznego i rzetelnego partnera naszych klientów,
  • osoba odpowiedzialna będzie za realizację zlecanych tygodniowych planów pracy.
  • Wymagania

  • wykształcenie średnie,
  • prawo jazdy kat. B z praktyką,
  • mile widziana znajomość obsługi komputera (ale tego możemy Ciebie nauczyć),
  • nie patrzymy na wiek, ważne są chęci do pracy, dlatego chętnie zatrudnimy też osoby po 40-tce,
  • tylko osoby mieszkające we Wrocławiu lub okolicznych miejscowościach (firma mieści się naprzeciwko C.H. "KORONA").
  • Oferujemy

  • PRZEDE WSZYSTKIM STABILNĄ PRACĘ W MIŁYM I ZGRANYM ZESPOLE NA WIELE LAT ORAZ MOŻLIWOŚĆ SZYBKIEGO AWANSU NA SAMODZIELNE STANOWISKO,
  • umowę o pracę,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań.
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.