Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Asystent Inżyniera kontraktu

MGGP S.A.

Raczki k/Suwałk

40 dni temu

Ogłoszenie numer: 2848658, z dnia 2019-12-09

MGGP S.A. z siedzibą w Tarnowie

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie / Raczki k/Suwałk

Opis stanowiska

  • terminowe przygotowywanie dokumentów,
  • prowadzenie raportów z realizacji budowy,
  • opracowywanie pism,
  • wsparcie przy opracowaniu Przejściowych Świadectw Płatności,
  • wykonywanie poleceń Inżyniera Kontraktu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe - mile widziane techniczne/ekonomiczne (student/absolwent),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku z ramienia nadzoru inwestorskiego.

Poznaj

MGGP S.A.

Jesteśmy polską firmą inżynieryjno-konsultingową działającą na rynku od 1998 roku.

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu inżynierii, architektury oraz geoinformacji.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka