Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent/-ka Centermanagement Galeria Ostrovia

ARCOS FM PL SALLER Sp. z o.o. Sp. K.

Ostrów Wielkopolski

57 dni temu

Firma Saller jest międzynarodowym i odnoszącym duże sukcesy przedsiębiorstwem, kierowanym bezpośrednio przez właściciela, a jego podstawową działalnością jest kierowanie projektami/wynajem, zarządzanie nieruchomościami, zarządzanie budowami oraz zarządzanie centrami w ramach gospodarczych nieruchomości przeznaczonych na handel. W krajach takich jak Niemcy, Polska, Czechy i Słowacja zatrudniamy ponad 190 pracowników i tym samym jesteśmy niezawodnym partnerem zarówno dla naszych współpracowników jak i klientów. Udowadniamy to poprzez ciągły rozwój naszej firmy oraz poprzez oferowany profesjonalizm.

W celu wsparcia naszego zespołu zarządzania centrami w Polsce szukamy, w najbliższym możliwym terminie, pracownicy/pracownika na stanowisko:

dokumenty aplikacyjne prosimy przysyłać tylko w języku Niemieckim

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Zadania:
  • Planowanie i realizacja własnych działań marketingowych (np. eventy, ankiety wśród klientów) w naszych centrach handlowych i w parkach handlowych

  • Promocja w prasie i PR

  • Dalszy rozwój strony internetowej oraz naszych działań w zakresie reklamy, zarówno pod względem treści jak i adresatów online

  • Analiza działań reklamowo-marketnigowych, ich monitorowanie na podstawie statystyk

  • Opieka nad najemcami na miejscu, wynajem powierzchni

  • Koordynacja zewnętrznych usługodawców

Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie ekonomii przedsiębiorstw, marketingu lub porównywalne

  • Język niemiecki i polski w mowie i piśmie

  • Wysokie kompetencje językowe, komunikacyjne i skuteczność osiągania celów

  • Własna inicjatywa, kreatywność, zaangażowanie oraz znajomość reklamy i designu

  • Gotowość do podróży oraz zrozumienie i oparcie w rodzinie

  • Umiejętności obsługi MS Office, w szczególności Excel, ewentualnie oprogramowana do wizualizacji np. Photoshop, InDesign, Illustrator

  • Wdrożenie do pracy przez 12 miesięcy w centrali firmy w Niemczech (Weimar)

Oferujemy:
  • wdrożenie do pracy i szkolenia w centrali w Niemczech
  • karta Multisport
  • pakiet medyczny
  • praca w stale rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • pewne miejsce pracy, niezależne od sytuacji rynkowej
  • nowoczesne I innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy
  • imprezy firmowe

Poznaj

Poznaj Nas

Grupa Saller jest właścicielem nieruchomości komercyjnych w Niemczech, Czechach, Polsce i na Słowacji. Podstawową działalnością firmy jest planowanie, kierowanie projektami budowlanymi, wynajem długoterminowy oraz zarządzanie własnymi parkami i centrami handlowymi. Funkcjonująca od prawie 40 lat firma jest kierowana bezpośrednio przez właścicieli i stale ekspanduje na rynku. Łączna powierzchnia najmu grupy Saller w Europie wynosi 1,5 mln m2.

Grupa Saller charakteruzuje się płaską strukturą organizacyjną. Szukamy osób otwartych na nowe wyzwania, chcących być częścią międzynarodowego zaspołu. Oferujemy pracę zarównoo w naszej centrali w Weimarze, jak również w naszym biurze we Wrocławiu oraz w biurach galerii hanlowych w Głogowie i Ostrowie Wlkp. Zapewniamy pracę w nowoczesnym i innowacyjnym biurze, ergonomiczne stanowiska prazy, wdrożenie do pracy w centrali w Niemczech, pakiet benefitów. Rekrutujemy m. in. do działów: ekspansja i wynajem, architektura i planowanie, budowa i jej nadzór, Faciliity Management, Centermanagement, do działu księgowości i rozliczania kosztów eksploatacyjnych oraz prawnego.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Marketingu

Specjalista ds. Marketingu to osoba, która planuje, koordynuje i kontroluje wszystkie działania marketingowe przedsiębiorstwa. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: analizowanie efektywności trade marketingowej i wyników sprzedaży w firmie, planowanie i realizacja kampanii PR dla głównych marek firmy, planowanie i realizacja założenia komunikacji z klientami (w tym aktualizacja stron internetowych) ...
Specjalista ds. Marketingu Praca Specjalista ds. Marketingu