Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent/-ka Centermanagement Galeria Ostrovia

ARCOS FM PL SALLER Sp. z o.o. Sp. K.

Ostrów Wielkopolski

5 dni temu

Firma Saller jest międzynarodowym i odnoszącym duże sukcesy przedsiębiorstwem, kierowanym bezpośrednio przez właściciela, a jego podstawową działalnością jest kierowanie projektami/wynajem, zarządzanie nieruchomościami, zarządzanie budowami oraz zarządzanie centrami w ramach gospodarczych nieruchomości przeznaczonych na handel. W krajach takich jak Niemcy, Polska, Czechy i Słowacja zatrudniamy ponad 190 pracowników i tym samym jesteśmy niezawodnym partnerem zarówno dla naszych współpracowników jak i klientów. Udowadniamy to poprzez ciągły rozwój naszej firmy oraz poprzez oferowany profesjonalizm.

W celu wsparcia naszego zespołu zarządzania centrami w Polsce szukamy, w najbliższym możliwym terminie, pracownicy/pracownika na stanowisko:

dokumenty aplikacyjne prosimy przysyłać tylko w języku Niemieckim

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Zadania:
  • Planowanie i realizacja własnych działań marketingowych (np. eventy, ankiety wśród klientów) w naszych centrach handlowych i w parkach handlowych

  • Promocja w prasie i PR

  • Dalszy rozwój strony internetowej oraz naszych działań w zakresie reklamy, zarówno pod względem treści jak i adresatów online

  • Analiza działań reklamowo-marketnigowych, ich monitorowanie na podstawie statystyk

  • Opieka nad najemcami na miejscu, wynajem powierzchni

  • Koordynacja zewnętrznych usługodawców

Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie ekonomii przedsiębiorstw, marketingu lub porównywalne

  • Język niemiecki i polski w mowie i piśmie

  • Wysokie kompetencje językowe, komunikacyjne i skuteczność osiągania celów

  • Własna inicjatywa, kreatywność, zaangażowanie oraz znajomość reklamy i designu

  • Gotowość do podróży oraz zrozumienie i oparcie w rodzinie

  • Umiejętności obsługi MS Office, w szczególności Excel, ewentualnie oprogramowana do wizualizacji np. Photoshop, InDesign, Illustrator

  • Wdrożenie do pracy przez 12 miesięcy w centrali firmy w Niemczech (Weimar)

Oferujemy:
  • wdrożenie do pracy i szkolenia w centrali w Niemczech
  • karta Multisport
  • pakiet medyczny
  • praca w stale rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • pewne miejsce pracy, niezależne od sytuacji rynkowej
  • nowoczesne I innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy
  • imprezy firmowe

Zainteresowaliśmy Cię?

Jeśli szukasz nowych zawodowych wyzwań wówczas wyślij do nas swoje dokumenty aplikacyjne zawierające list motywacyjny, cv, świadectwa pracy, oraz termin, kiedy najwcześniej możesz podjąć pracę, a także jakiego oczekujesz wynagrodzenia (w PLN).

S a l l e r

HR-Abteilung

Ansprechpartner: Frau Glowacka

In der Buttergrube 9

D-99428 Weimar-Legefeld

Tel.: +49 (0)3643 / 8674 - 165

Besuchen Sie unsere Homepage:  www.saller-bau.com

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Marketingu

Specjalista ds. Marketingu to osoba, która planuje, koordynuje i kontroluje wszystkie działania marketingowe przedsiębiorstwa. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: analizowanie efektywności trade marketingowej i wyników sprzedaży w firmie, planowanie i realizacja kampanii PR dla głównych marek firmy, planowanie i realizacja założenia komunikacji z klientami (w tym aktualizacja stron internetowych) ...
Specjalista ds. Marketingu Praca Specjalista ds. Marketingu

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest ARCOS FM PL SALLER Sp. z o.o. Sp. K..