Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Asystenta d/s prezentacji kosmetycznych / Przedstawiciela projektu

Opinion Media
śląskie, Katowice/Bytom/Gliwice
praca stacjonarna
5317 dni temu

Ogłoszenie numer: 78596, z dnia 2009-10-28

Opinion Media zajmuje się organizacją sieci sprzedaży na rzecz Oriflame Poland. W ramach projektu www.springnet.pl poszukujemy osób z terenu województwa śląskiego zainteresowanych pracą w charakterze:

Miejsce pracy: śląskie, Katowice/Bytom/Gliwice

Nr Ref.: 8/2009

Opis stanowiska

  • przygotowywanie i prowadzenie spotkań oraz prezentacji
  • organizacja oraz koordynacja działań promujących projekt
  • nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi i potencjalnymi użytkownikami projektu

Wymagania

  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • posiadanie zdolności organizacyjnych lub cech przywódczych
  • prawo jazdy
Mile widziane będą:
  • entuzjazm i kreatywność w działaniu
  • szczególne zainteresowanie kosmetykami lub zdrowym stylem życia
  • chęć nauki i zdobywania nowych umiejętności

Oferujemy

  • możliwość rozpoczęcia pracy w ograniczonym wymiarze czasu i kontynuowanie jej na atrakcyjnych zasadach w pełnym wymiarze
  • pełne przeszkolenie w zakresie wymaganych umiejętności i kwalifikacji
  • udział w nowoczesnym i bardzo przyszłościowym przedsięwzięciu