Asystentka dyrektora handlowego

Zdemar Poland s.r.o.

Łódzkie

23 dni temu

Ogłoszenie numer: 2672296, z dnia 2019-09-30

Firma spedycyjna ZDEMAR Polska Sp. Z o.o. Sp. k.

poszukuje Kandydatek i Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

U nas będziesz:

  • Organizować i monitorować działania dyrektora handlowego (planować spotkania, przygotowywać dokumenty na narady i negocjacje z partnerami handlowymi)
  • Codziennie kontaktować się (przez telefon oraz pisemnie) z dostawcami i klientami naszego dyrektora handlowego
  • Współpracować z pozostałymi kolegami ze spedycji
  • Pracować z systemem Navision, z którym zapoznamy Cię podczas szkolenia

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (najlepiej w kierunku logistyka/handel/pedagogika)
  • Znajomość języka czeskiego na poziomie komunikatywnym (dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego)
  • Komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Doświadczenie w logistyce i transporcie
  • Stałą pensję oraz bonusy zależne od wyników
  • Wiele benefitów – tradycyjnych (bony żywnościowe „stravenky”, ubezpieczenie) oraz dodatkowych (sick days, kursy językowe, imprezy firmowe)
  • Niezawodnych pomocnych kolegów
  • Miejsce pracy w nowoczesnym biurze w miejscowości Chabařovice obok Ústí nad Labem
  • Dofinansowanie mieszkania przez pierwsze 3 miesiące
Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka