Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
ASYSTENTKA DYREKTORA

Mosty Katowice Sp. z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
5864 dni temu

Ogłoszenie numer: 43221, z dnia 2008-04-28

Firma „ MOSTY KATOWICE ” Sp. z o.o. 40-555 Katowice, ul. Rolna 12 zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • wykonywanie czynności biurowych
  • przygotowanie odpowiedzi na pisma
  • prowadzenie korespondencji
  • organizacja pracy biura
  • Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność obsługi programów komputerowych typu WORD
  • ogólna znajomość systemów zarządzania dokumentami np. PDM
  • umiejętność pisania na maszynie
  • umiejętność obsługi centralki telefonicznej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • praca na podobnym stanowisku min 3 lata
  • Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w zespole ambitnych projektantów
  • możliwość rozwoju
  • kompletnie wyposażone komfortowe stanowisko pracy