Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Automatyk

Veni Spółka Akcyjna

Tur k. Bydgoszczy

157 dni temu

Ogłoszenie numer: 2014994, z dnia 2018-07-12

W związku z dynamicznym rozwojem firmy
VENI Spółka Akcyjna

poszukujemy osób na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Tur k. Bydgoszczy

Opis stanowiska

  • zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń elektroenergetycznych w zakresie instalacji
  • elektrycznych, układów automatyki, pneumatyki oraz mechaniki,
    zapobieganie powstawaniu awarii maszyn i urządzeń.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne (automatyka, elektrotechnika, elektronika),
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i mechanicznych,
  • dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • uprawnienia energetyczne SEP do 1 kV,
  • znajomości systemów automatyki i pneumatyki,
  • podstawowa umiejętność posługiwania się komputerem w zakresie MS Office.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • jasną i spójną ścieżkę kariery,
  • pracę w systemie czterobrygadowym,
  • gratyfikację adekwatną do wzrostu rozwoju umiejętności,
  • fundusz socjalny,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia NW.

Poznaj stanowisko: Automatyk

Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Automatyk Praca Automatyk