Zobacz więcej ofert pracy

Automatyk

AUTOMATEC Sp. z o.o
dolnośląskie, Lubań
praca stacjonarna
6476 dni temu

Ogłoszenie numer: 23469, z dnia 2006-09-22

Firma świadczy usługi w zakresie projektowania, montażu i uruchamiania gotowych urządzeń i maszyn

Automatyk

Miejsce pracy: dolnośląskie, Lubań

Opis stanowiska

-serwis i utrzymanie ruchu maszyn opartych na sterownikach PLC -montaż podzespołów elektronicznych -programowanie sterowników logicznych

Wymagania

-wykształcenie średnie lub wyższe techniczne(preferowane specjalności ELEKTRONIKA; AUTOMATYKA; ROBOTYKA; ENERGOELEKTRONIKA) mile widziane doświadczenie zawodowe -podstawowa znajomość j.angielskiego lub j.niemieckiego -komunikatywność,otwartość,samodzielność, odpowiedzialność,dyspozycyjność -prawo jazdy,znajomość obsługi komputera

Oferujemy

-stabilną i interesującą pracę na cały etat -atrakcyjne wynagrodzenie -pracę z maszynami w najnowocześniejszych technologiach -system szkolenia w kraju i za granicą -telefon służbowy, laptop