Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Autoryzowany Doradca ds. sprzedaży energii i gazu

MEGAENERGY Sp. z o.o.

Czętochowa, Katowice, Zawiercie, Gliwice, Dąbrowa Górnicza, Kłobuck, Bielsko-Biała, Żywiec,

14 dni temu

Ogłoszenie numer: 2176296, z dnia 2018-12-04

Firma MEGAENERGY SP. Z O.O. jest autoryzowanym partnerem PGE OBRÓT S.A. z siedzibą w Rzeszowie wchodzącego w skład grupy kapitałowej PGE Sponsor Stadionu Narodowego - największej grupy energetycznej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w europie wschodniej.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób ceniących sobie niezależność i swobodę działania -  ZOSTAŃ SWOIM SZEFEM.

Miejsce pracy: śląskie / Czętochowa, Katowice, Zawiercie, Gliwice, Dąbrowa Górnicza, Kłobuck, Bielsko-Biała, Żywiec,

Nr Ref.: śląskie

Opis stanowiska

  • Profesjonalne doradztwo i sprzedaż energii elektrycznej oraz gazu klientom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw,
  • Aktywne pozyskiwanie klientów,
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży, analiza zużycia i kosztów dystrybucji, prezentacja prognozy oszczędności dla klienta,
  • Negocjacja warunków oferty z klientem,
  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami,
  • Planowanie działań sprzedażowych oraz ich bieżące raportowanie w CRM.

Wymagania

Poszukujemy Handlowców, którzy:

  • Cechuje ich samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy,
  • Osiągają wyznaczone cele i lubią wyzwania,
  • Posiadają doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub chcą je zdobyć,
  • Cenią sobie niezależność w każdym obszarze i swobodę w działaniu a efekty pracy zależą jedynie od zaangażowania i poświęconego czasu,
  • Posiadają charyzmę i wewnętrzną motywację do działania,
  • Bardzo łatwo nawiązują kontakty i budują relacje biznesowe,
  • Dobrze obsługą komputer (MS Office, Internet) - obowiązkowe,
  • Mile widziane osoby ze znajomością zagadnień związanych z rynkiem energetycznym i gazowym lub  rynkiem ubezpieczeń, telekomunikacji, finansów.

Oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń oparty na rozliczeniu prowizyjnym za osiągane wyniki,
  • Bardzo wysokie wynagrodzenia nawet do 15 tyś złotych,
  • Szybkie i przejrzyste rozliczenia finansowe,
  • Wsparcie działu Call Center w umawianiu spotkań z potencjalnymi klientami,
  • CRM ułatwiający przygotowanie pełnej dokumentacji dla klienta ( umowy + załączniki),
  • Łatwy i przejrzysty proces weryfikacji umów z potencjalnymi klientami,
  • Pełne wsparcie Back Office,
  • Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe,
  • Współpraca w ramach kontraktu lub innej uzgodnionej formy,
  • Możliwość pracy w trybie home office,
  • Współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą,
  • Samodzielne stanowisko z dużym zakresem odpowiedzialności,
  • Ciekawą, pełną wyzwań, odpowiedzialną pracę w perspektywicznej branży.

Poznaj stanowisko: Doradca Handlowy

Doradca Handlowy jest to osoba, która doradza klientowi w kwestiach handlowych, czyli produktu, usługi danej firmy. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy: realizacja założonych planów sprzedażowych, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami, obsługa bieżących oraz pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert dla klientów i negocjacje handlowe oraz doradztwo ...
Doradca Handlowy Praca Doradca Handlowy