Zobacz więcej ofert pracy

AX Architekt / Senior developer

Nigel Frank International
świętokrzyskie
praca stacjonarna
1960 dni temu

W Polsce firma dynamicznie się rozwija od kilkunastu lat, dzięki czemu osiągnęła sukces w branży wdrożeniowej, stała się powszechnie rozpoznawalna i ceniona. Sukces zawdzięcza zaangażowaniu pracowników, ich wizji oraz jasnej strategii rozwoju.

Nr ref.: 31.10.18U

MS Dynamics AX Architekt/Senior Developer

Architekt AX, Praca Zdalna

Twoje obowiązki:

  • Rozwijanie i modyfikacja systemów AX
  • Rozwiązywanie problemów oraz przekazywanie zadań odpowiednim programistom
  • Analiza powtarzających się problemów i zleceń oraz tworzenie odpowiednich rozwiązań
  • Wsparcie zespołu programistów we wdrożeniach AX
  • Budowa i aktualizacja bazy danych

 Wymagania:

  • 4+ lata doświadczenia w programowaniu a MS Dynamics AX
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Wykształcenie wyższe (Technologie informatyczne/Informatyka
  • AX będzie dużym atutem)
  • Dogłębną znajomość MS Dynamics AX/365

 Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy z możliwością pracy zdalnej (100%)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie wdrożeniowej o wysokiej renomie