Najnowsze oferty pracy

  • Architekt it w zespole rozwoju iko

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Na co dzień w naszym zespole: odpowiadasz za przygotowywanie architektury dla nowych, złożonych projektów w największych aplikacjach bankowości elektronicznej w Polsce, określasz wymagania dotyczące projektów: środowisko sprzętowe, infrastruktura, oprogramowanie, dobór narzędzi i...
Zobacz więcej ofert pracy

Azure Architekt

Nigel Frank International
śląskie
praca stacjonarna
1875 dni temu

The Global Leader in Microsoft Recruitment

Established in 2006 in Newcastle UK, Nigel Frank International has rapidly grown into the global leader in Microsoft recruitment. With additional offices in London, Berlin, New York, San Francisco, Dallas, Melbourne and Singapore, we offer our Microsoft Partner and End User clients unparalleled access to the widest range of high calibre candidates.

Nr ref.: 04032019_TS

Jedna z najbardziej cenionych firm z branży energetycznej poszukuje:

Azure Architekta

 Idealny kandydat posiada:
  • umiejętności tworzenia architektury
  • doświadczenie w Azure
  • doświadczenie w tworzeniu rozwiązań na iOS oraz Android
 Twoje codzienne zadania:
  • rozumienie i wdrażanie potrzeb klientów
  • planowanie architektury systemu
  • rozwijanie platformy mobilnej

Podobne oferty

    1 dni