Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    2 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Backend Developer

ASTEK Polska
wielkopolskie
specjalista junior / mid / senior
praca zdalna
1050 dni temu
ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

Poszukujemy Backend Developera dla naszego klienta - dostawcy rozwiązań chmury obliczeniowej na polskim rynku. Praca 100% zdalna.

Wymagania:
  • Minimum 6 lat doświadczenia w programowaniu złożonych aplikacji backend w jednym z wymienionych języków: Python, Go, Java.
  • Bardzo dobra znajomość Docker i Kubernetes, zaawansowana znajomość GIT i dobrych praktyk inżynierii oprogramowania.
  • Znajomość komponentów Microsoft Azure, wspierających proces produkcji oprogramowania oraz hostowanie architektury mikroserwisowej.
  • Umiejętność projektowania architektury, dobre praktyki, znajomość modeli kosztowych, znajomość przypadków użycia dla większości popularnych narzędzi w obrębie Microsoft Azure.
  • Wskazane certyfikaty Microsoft Azure (wyższe niż 9**)
  • Doświadczenie w budowaniu rozwiązań opartych o sztuczną inteligencję.
  • Znajomość relacyjnych bazy danych (w szczególności PostgreSQL).
  • Znajomość nierelacyjnych bazy danych (Redis, MongoDB, inne).
  • Znajomość nierelacyjnych bazy danych gotowych do przechowywania i analizy dużych wolumenów odczytów sensorycznych, setek TB (HBase, ClickHouse, Cassandra, inne)
  • Znajomość zagadnień inżynierii danych, budowanie ETL/ELT/EL w oparciu o narzędzia Open Source oraz - mile widziane - narzędzia cloud native w szczególności dla Microsoft Azure
  • Doświadczenie ze środowiskami projektowanymi z uwzględnieniem dużych obciążeń, skalowania, wolumenów danych, automatyzacji.
  • Znajomość szeroko wykorzystywanych narzędzi oraz trendów z dziedziny Big Data.
  • Znajomość systemów *nix.
  • Doświadczenie w pracy z rozproszonymi systemami plików.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku zarówno globalnym jak i polskim.
  • Długoterminowe i interesujące projekty.
  • Pracę z nowymi technologiami.
  • Elastyczne formy współpracy.
  • Zachowanie ciągłości projektów oraz pełne wsparcie podczas ich trwania.
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna i karta MultiSport).
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci