Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    8 godz.
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Backend Developer

Grupa Neuca
dolnośląskie
specjalista mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca zdalna
581 dni temu
miejsce pracy: woj. dolnośląskie
Nr ref.: SBD/11/2021/CP
OSOBA ZATRUDNIONA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:
  • tworzenie, rozwój i utrzymanie serwisów internetowych,
  • dbanie o zgodność projektu z wymaganiami briefu,
  • wdrażanie serwisów internetowych,
  • projektowanie aplikacji w modelu MVC,
  • stosowanie dobrych praktyk przy projektowaniu oraz testy serwisów przed wdrożeniem,
  • współpraca z innymi programistami oraz pracownikami Działu Obsługi Klienta,
  • raportowanie postępu realizowanych zadań w systemie ewidencjonowania czasu pracy,
  • tworzenie dokumentacji technicznej, dokumentowanie kodu.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • bardzo dobrej znajomości Symfony w wersji 4 lub wyższej,
  • znajomości pakietu SonataAdminBundle,
  • umiejętności programowania obiektowego,
  • umiejętności pisania zapytań SQL,
  • znajomości Doctrine,
  • podstawowej znajomości systemów typu LINUX,
  • umiejętności wystawiania REST API,
  • umiejętności obsługi zewnętrznych API,
  • doświadczenia z JWT token,
  • sprawnej obsługi memcached,
  • umiejętności korzystania i pisania zapytań do Elasticsearch.
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w Agencji Reklamowej NEKK, specjalizującej się w pharmamarketingu, będącej częścią Grupy NEUCA działającej na rynku ochrony zdrowia,
  • pracę i rozwój w jednej z najszybciej rozwijających się branż na świecie,
  • atrakcyjny system bonusowy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.
KIM JESTEŚMY?

Grupa NEUCA to jedna z największych firm medycznych, rozwijająca się w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom możliwość tworzenia innowacyjnych rozwiązań, poprawiających jakość życia pacjentów.

W całej Polsce jest nas
6 tysięcy.

1/3
leków obecnych w polskich aptekach przeszła przez hurtownie NEUCA

75%
z nas uważa, że w firmie istnieją możliwości zaangażowania się w zadania i projekty pozwalające rozwijać nowe umiejętności