Backend Engineer (Java/Scala) - Checkout (m/k)

Zalando SE

Wielkopolskie

2 dni temu

Praca w Berlinie po angielsku.
Nie wymagamy niemieckiego, oferujemy pakiet relokacyjny.

 

35 milionów klientów generujących ponad 6 miliardów euro obrotów na 17 rynkach w całej Europie - i to wszystko przechodzi przez Twoje ręce! Obsługujemy 2,5 miliona pozycji zakupowych, które prowadzą do setek tysięcy zamówień, każdego dnia. Dołącz do naszego międzynarodowego i zróżnicowanego zespołu obsługującego jedną z najważniejszych części Zalando.

 

Weź udział w lutowej rekrutacji pod hasłem Hiring Sprint. Rozwiąż test, rozmowy finałowe odbędą się 22-24 lutego 2021 r. Kliknij Aplikuj by dowiedzieć się więcej i rozpocząć test Codility.

Backend Engineer (Java/Scala) - Checkout (m/k)
woj. wielkopolskie

GDZIE POTRZEBNA JEST TWOJA WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

 • Przejęcie odpowiedzialności za projektowanie, rozwój, wdrażanie i obsługę rozwiązań end-to-end skierowanych do klienta
 • Dostarczanie wysokiej jakości oprogramowanie, zwracając szczególną uwagę na projektowanie API, automatyczne testy, skalowalność i odporność.
 • Praca w zespole składającym się z programistów, projektantów, menedżerów produktu i analityków produktu.
 • Obsługiwanie, monitoring i optymalizacja naszej infrastruktury opartej na Kubernetes i AWS
 • Proaktywnie doradztwo, dzielenie się wiedzą i uczenie się od swoich kolegów

PASUJESZ DO NAS, JEŻELI MASZ

 • Doświadczenie w pracy w zespołach cross-funkcjonalnych a doświadczenie w pracy w systemie 24/7 na wezwanie jest dodatkowym atutem
 • Dogłębną znajomość języka Java, Scala lub Kotlin i praktyczne doświadczenie w projektowaniu i uruchamianiu rozproszonych baz danych NoSQL (np. Cassandra, DynamoDB)
 • Doświadczenie w projektowaniu, rozwijaniu i obsłudze mikroserwisów w wysoce rozproszonym systemie (najlepiej na AWS)
 • Doświadczenie w pracy z wysokim poziomem automatyzacji testów (jednostkowych, komponentowych, integracyjnych, User Journey...)
 • Silna pasję do tworzenia czystego, dobrze utrzymanego i testowalnego kodu

BENEFITY PRACY

 • Kultura zaufania, dowartościowanie konstruktywna informacja zwrotna, zaangażowanie w open source, spotkania, wieczory gier, ponad 70 wewnętrznych gildii technicznych i rozrywkowych, dzielenie się wiedzą poprzez rozmowy techniczne, wewnętrzną akademię techniczną i blogi, demonstracje produktów, imprezy i wydarzenia
 • Konkurencyjne wynagrodzenie, sklep z akcjami pracowniczymi, 40% zniżki na zakupy w Zalando, rabaty od partnerów zewnętrznych, centralna lokalizacja biur, zniżki na transport publiczny, usługi komunalne, świetny sprzęt IT, elastyczny czas pracy, dodatkowe dni wolne od pracy i wolontariat, darmowe napoje i owoce, różnorodna oferta sportowa i zdrowotna
 • Szeroko zakrojony onboarding, mentoring i możliwości rozwoju osobistego oraz międzynarodowy zespół ekspertów
 • Pomoc w relokacji dla pracowników międzynarodowych, usługi rodzinne PME oraz pokoje dla rodziców i dzieci* (*dostępne tylko w wybranych lokalizacjach)
 • Celebrujemy różnorodność i dążymy do tworzenia zespołów, które reprezentują różne środowiska, perspektywy i umiejętności. Decyzje o zatrudnieniu podejmowane są na podstawie kwalifikacji, zasług i potrzeb biznesowych.
Jeżeli gotowy jesteś przeprowadzić się do Berlina, weź udział w Hiring Sprint 22-24 lutego 2021 r.

Nie wymagamy niemieckiego, oferujemy pakiet relokacyjny.

 

https://pages.beamery.com/zalando/page/hiring-sprint-event

Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data contained in my job offer for the needs of the recruitment process (pursuant to the Personal Data Protection Act of 29.08.1997, unified text of 26.06.2014, Journal of Laws 2014, item 1182). I also state that I was advised of the fact that giving personal data is voluntary and that I have the right to access and correct the content of my data.

Poznaj

Zalando SE