Blacharz Warsztatowy – Izolacje Przemysłowe

Isdm Solution Andrzej Kolasa

Dolnośląskie

33 dni temu

Ogłoszenie numer: 3444336, z dnia 2020-07-02

Chętnie zatrudnimy fachowców w zawodzie

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: warsztat centralny dużego koncernu izolacyjnego w Niemczech

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako blacharz na dużych warsztatach centralnych
  • Doświadczenie w pracy na maszynach renomowanych firm: MABI, Schwartmanns, Jörg
  • Umiejętność czytania izometrii
  • Język niemiecki lub angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Czas pracy / ilość godzin dopasowany do aktualnego progresu prac
  • Częstotliwość zjazdów: 3 tygodnie pracy, 1 tydzień w domu
  • Mieszkanie oddalone 5 minut od miejsca pracy
  • Możliwość stałej pracy
  • Po okresie próbnym możliwość przejścia na system emerytalny w DE
  • Brak ukrytych kosztów jak obciążenia za noclegi, zjazdy, itd.