Zobacz więcej ofert pracy

Brand Manager

MARKO SP. Jawna
śląskie, Wodzisław Śląski/ teren całego kraju
praca stacjonarna
4220 dni temu

Ogłoszenie numer: 242626, z dnia 2012-10-29

Firma MARKO z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim istnieje od 1991r. Od początku swojej działalności naszym celem jest troska o bezpieczny, prawidłowy oraz wszechstronny rozwój dzieci w wieku 0-3 lat oraz starszych. Skupiając swoją uwagę na innowacyjnych produktach, stawiając na ich wysoką jakość i bezpieczeństwo jest obecnie jednym z liderów w branży artykułów dla dzieci.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie, Wodzisław Śląski/ teren całego kraju

Opis stanowiska

Na stanowisku Brand Managera wybrana osoba będzie odpowiedzialna za opiekę nad marketingiem i sprzedażą wybranych marek dystrybuowanych przez MARKO na terenie całego kraju, praca będzie związana również  z uczestnictwem w wyjazdach zagranicznych i krajowych związanych z prezentacja oferowanych produktów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe: preferowane: zarządzanie, marketing, filologia angielska
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym lub biegłym warunek konieczny, mile widziana znajomość języka angielskiego w wersji biznesowej
  • preferowane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku, zainteresowanie i orientacja na temat branży zabawek mile widziana
  • duża motywacja do pracy, dyspozycyjność doświadczenie w sprzedaży produktów, umiejętności prezentacyjne, znajomość techniki sprzedaży
  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • biegła obsługa komputera, urządzeń biurowych
  • znajomość zasad profesjonalnej obsługi klienta

Cechy charakteru:

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • wysoka kultura osobista
  • przedsiębiorczość
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • odpowiedzialność, sumienność, rzetelność
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • kreatywność

Inne:

  • pełna dyspozycyjność
  • dobra dykcja
  • miła prezencja

Oferujemy

  • ambitne wyzwania
  • szkolenia
  • pracę w firmie będącej liderem na rynku
  • możliwość udziału w spotkaniach branżowych