Najnowsze oferty pracy

  • Brand Manager Trainee

    KRKA Polska Sp. z o.o.   Warszawa, ul. Równoległa 5    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    2 godz.
    CEL PRACY Oferta skierowana dla osób z min. 2-3 letnim doświadczeniem na stanowisku Przedstawiciela Medycznego chcących się rozwijać w Dziale Marketingu. Osoba będzie zatrudniona na stanowisku Przedstawiciela Naukowego. W przypadku pozytywnego zakończenia stażu możliwość awansu na...
Zobacz więcej ofert pracy

Brand Manager

Larix Sp. Jawna
śląskie, Buczkowice k. Bielska-Białej
praca stacjonarna
1747 dni temu

Ogłoszenie numer: 2599517, z dnia 2019-08-12

LARIX - przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji rynkowej, działające od ponad 20 lat w branży outdoorowo-sportowej. Wyłączny dystrybutor na terenie Polski takich marek jak: Uvex, Odlo, K2, Reusch, Meindl, Killtec, Sea To Summit, Camelbak, Reima, Maximo. Właściciel marki Viking. Poszukuje obecnie kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie, Buczkowice k. Bielska-Białej

Opis stanowiska

Do obowiązków Brand Managera będzie należało:

  • kreowanie wizerunku marki oraz kontrola i realizacja strategii rozwoju produktu,
  • analiza rynku, wyników sprzedaży i aktualnych trendów,
  • zarządzanie podległym zespołem,
  • obsługa kluczowych klientów krajowych,
  • współudział w tworzeniu katalogów, cenników, oraz innych narzędzi sprzedażowo - marketingowych.

Wymagania

Jeżeli:

  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży sportowej,
  • jesteś pasjonatem sportu,
  • bardzo dobrze mówisz i piszesz po angielsku (warunek konieczny),
  • potrafisz dobrze planować pracę sobie i podległemu zespołowi,
  • jesteś gotowy na wyjazdy służbowe (krajowe i zagraniczne),
  • dobrze radzisz sobie z pakietem office (szczególnie Excelem).

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer osobisty, telefon komórkowy),
  • realny wpływ na wizerunek i kierunek rozwoju marki w Polsce.