Najnowsze oferty pracy

  • Brukarz

    JKS A/S   świętokrzyskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Dania
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / agencyjna  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska: Wykonywanie różnorodnych prac brukarskich, w tym układanie tarasów, podjazdów, chodników itp. Przygotowywanie podłoża oraz układanie i układanie kamieni lub kostki brukowej zgodnie z wymaganiami klienta i standardami branżowymi. Wykonywanie prac związanych z...
Zobacz więcej ofert pracy

Brukarz

ABRA
świętokrzyskie
praca stacjonarna
1956 dni temu

Ogłoszenie numer: 2196752, z dnia 2018-12-12

ABRA

Zatrudnię brukarzy do układania kostki betonowej oraz granitowej.

Brukarz

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Oferujemy

  • prace na terenie głównie Poznania
  • dla przyjezdnych zapewniamy noclegi
  • wynagrodzenie tygodniowe
  • wynagrodzenie od 3 do 6000 zł / miesiąc
  • zatrudnienie w okresie zimowym - zapewniamy pracę w branży wykończeń wnętrz