Najnowsze oferty pracy

  • Brukarz

    JKS A/S   wielkopolskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Dania
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / agencyjna  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Opis stanowiska: Wykonywanie różnorodnych prac brukarskich, w tym układanie tarasów, podjazdów, chodników itp. Przygotowywanie podłoża oraz układanie i układanie kamieni lub kostki brukowej zgodnie z wymaganiami klienta i standardami branżowymi. Wykonywanie prac związanych z...
Zobacz więcej ofert pracy

Brygadzista / Brukarz

Instach Sp. z o.o.
wielkopolskie
pracownik fizyczny / kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
557 dni temu

Ogłoszenie numer: 7528830, z dnia 2022-10-09

INSTACH Sp z o.o. to firma opierająca się na doświadczeniach sięgających końca lat osiemdziesiątych. Działamy z powodzeniem na terenie całego kraju. Głównym obszarem działalności naszej firmy jest wykonywanie sieci sanitarnych. Wykonujemy pełną obsługę inwestycji w formule Zaprojektuj i Wybuduj z zakresu infrastruktury podziemnej.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • Mile widziane Brygady

Lokalizacja: Praca w delegacji, cała Polska.

Wymagania

  • Doświadczenie przy robotach brukarskich
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Brak nałogów

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz atrakcyjny system premiowy
  • Gwarantujemy zakwaterowanie, ciepłe posiłki przez cały rok